Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Tor Wyścigów Konnych zmieni się w… kino samochodowe!

Dodano: 2018-07-02 18:23:22
https://www.facebook.com/PokazyFilmowe/photos/
https://www.facebook.com/PokazyFilmowe/photos/

W każdą środę lipca o godzinie 21.30 na widzów czekają pokazy filmów japońskich. Jest to jeden z cykli Filmowej Stolicy Lata.

Projekt realizowany jest na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Pod gołym niebem obejrzymy najlepsze japońskie filmy. Zaletą kina samochodowego jest to, że można w nim uczestniczyć niezależnie od pogody.

Jeśli warunki pogodowe są sprzyjające to każdy chętny może wysiąść z auta i skorzystać z leżaków, które są zapewnione przez organizatorów. Jest też możliwość zakupienia napojów i przekąsek na miejscu.

-Seanse są realizowane w ramach wakacyjnego projektu Filmowa Stolica Lata, a wjazd na Tor Wyścigów Konnych jest darmowy. Każdy pojazd w zależności od jego wysokości, jest ustawiany w odpowiedniej odległości od ekranu. Sam projektor jest zawieszony około 3 metrów nad ziemią – mówi Adam Warzyszyński z Filmowej Stolicy Lata.

Zasada jest prosta – przyjeżdżasz samochodem i nastawiasz radio na częstotliwość podaną na dużym ekranie. Na billboardzie wyświetla się film, a z głośników samochodowych słyszymy dźwięk stereo.
Na Torze Wyścigów Konnych może zmieścić się nawet 200 aut.

MG

Podziel się: