Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Dwa dni utrudnień dla kierowców. Sprawdź, gdzie nie zaparkujesz

Dodano: 2018-07-11 17:04:26
fot. pixabay
fot. pixabay

W czwartek i piątek w stolicy odbędą się dwa wydarzenia, które utrudnią życie kierowców. Zmian w ruchu możemy spodziewać się w rejonie pl. Zamkowego i Politechniki.

Zmiany w parkowaniu związane są z czwartkową wizytą Przewodniczących Parlamentów Europy Środkowej i Wschodniej. Z kolei w piątek odbędzie się Zgromadzenie Narodowe, a na ulicach przy Senacie RP i placu Politechniki trudniej będzie zaparkować - plac Zamkowy będzie zamknięty dla samochodów i pieszych.

Od czwartku, 12 lipca od godz. 8.00 do piątku do 13 lipca do godz. 20.00 wyłączony z ruchu będzie prawy skrajny pas (wzdłuż hotelu) ul. Belwederskiej. Od godz. 0.01 do piątku do godz. 20.00 nie będzie można parkować na ulicach Belwederskiej (po obydwu stronach ulicy) i Spacerowej (po stronie hotelu) od ich skrzyżowania do drogi wewnętrznej przy budynkiem hotelu.

Od godz. 6.00 do 18.00 nie będzie można parkować na ul. P. Maszyńskiego pomiędzy ul. Górnośląską a wjazdem do Senatu RP.

Od godz. 10.00 do 24.00 nie będzie można zaparkować, w rejonie pl. Politechniki, na ulicach T. Noakowskiego (po obydwu stronach ulicy) i Nowowiejskiej (po stronie budynku Politechniki Warszawskiej do posesji nr 27).

Od godz. 22.00 do piątku do godz. 16.00 wyłączone z parkowania będą ulice w rejonie pl. Zamkowego, a mianowicie Świętojańska, Piwna, Dziekania, Kanonia, Jezuicka, Celna, Brzozowa, Mostowa, Boleść, Bugaj, Podwale, J. Kilińskiego, Senatorska na odcinku od ul. Miodowej do ul. Podwale, Nowy Zjazd, Grodzka, parking pod mostem Śląsko-Dąbrowskim (pomiędzy ulicami Nowy Zjazd i Grodzką).

W piątek od godz. 6.00 do 16.00 całkowicie zamknięty dla samochodów będzie pl. Zamkowy. W tym samym czasie plac będzie wygrodzony i zamknięty dla pieszych.

 

Podziel się: