Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Patryk Jaki przedstawił swój sztab wyborczy!

Dodano: 2018-08-20 09:15:00
https://twitter.com/patrykjaki
https://twitter.com/patrykjaki

Kandydat PiS na prezydenta miasta wraz ze swoim sztabem liczącym 12 osób będzie rozwijał swój program wyborczy. W sztabie Jakiego są m.in. burmistrzowie warszawskich dzielnic, radni i Marszałek Senatu RP.

Patryk Jaki o składzie  swojego sztabu mówi krótko: Walczymy o ambitną i uczciwą Warszawę. Szefem Sztabu Wyborczego Patryka Jakiego jest rzecznik Komisji Weryfikacyjnej do spraw reprywatyzacji – Oliwer Kubicki. Jego zastępcami będą - burmistrz Ursynowa Michał Grodzki, który będzie odpowiadał za sprawy związane z infrastrukturą miasta w kampanii Jakiego oraz burmistrz Pragi Północ Wojciech Zabłocki, który zajmie się żłobkami i przedszkolami.

Szefem Komitetu Poparcia Patryka Jakiego będzie Stanisław Karczewski, Marszałek Senatu RR. Sprawami młodzieży zajmie się Katarzyna Wanat, działaczka społeczna. Poseł na Sejm RP i samorządowiec Paweł Lisiecki będzie odpowiadał za sprawy socjalne i mieszkalnictwo.

Sprawami kobiet i rodziny zajmie się Katarzyna Kostyra, samorządowiec i politolog. Na czele zespołu programowego znalazł się dr Błażej Poboży, zastępca burmistrza dzielnicy Bemowo i nauczyciel akademicki, który zajmie się oświatą. Pomysłami biznesowymi w sektorze przedsiębiorczości zajmie się samorządowiec Oskar Hejka. O bezpieczeństwo z kolei zadba samorządowiec Michał Szpądrowski.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Ewentualna druga tura - 4 listopada 2018 r. 

Podziel się:

netgraf.pl