Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Pijana matka wiozła dziecko. Wydmuchała 2 promile

Dodano: 2017-04-12 14:36:22
fot. Straż Miejska
fot. Straż Miejska
Za kółkiem kompletnie pijana matka, a z tyłu w fotelu 2-letni chłopiec. Taki widok zastali strażnicy miejscy w Mińsku Mazowieckim. Na miejsce wezwano policję, która potwierdziła, że matka dziecka pod wpływem alkoholu prowadziła samochód.
Strażnicy zauważyli, że na skrzyżowaniu z ulicą Warszawską nagle staje osobowy ford. Sprawdzili, co może być przyczyną nagłego zatrzymania się samochodu. Funkcjonariusze podeszli i wyczuli od kierującej kobiety alkohol. Na tylnym siedzeniu w foteliku siedział mały chłopiec. Strażnicy wezwali policjantów.

- Mundurowi z prewencji, którzy przyjechali na miejsce, wylegitymowali kierującą. Była to 27-letnia mieszkanka Mińska Mazowieckiego, która podróżowała ze swoim 2-letnim synem. Badanie alkomatem wykazało, że 27-latka ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie - informuje Komenda Stołeczna.

Teraz kobieta odpowie przed sądem za prowadzenie auta po pijaku, a być może także za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Policja cały czas ustala okoliczności tej sprawy.
 
łj

Podziel się:

netgraf.pl