Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wojciechowicz zawiesza kampanię, Jaki chce zmieniać ustrój stolicy

Dodano: 2018-09-14 06:15:28

Za nami kolejny dzień kampanii wyborczej. Jacek Wojciechowicz musiał ją jednak zawiesić.

Wczoraj były wiceprezydent stolicy miał pojawić się na prezentacji swoich kandydatów do Rady Warszawy, ale ze względu na problemy zdrowotne jego 87-letniego ojca, kandydatów na radnych przedstawili sztabowcy kandydata.

Jednocześnie zapewnili, że to jednodniowa przerwa i nie ma mowy o wycofaniu się z wyborów.

Rafał Trzaskowski "uzdrowia" Warszawę

Z kolejkami do lekarzy chce walczyć Rafał Trzaskowski. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy obiecał m.in. dopłaty do wizyt u specjalistów.

- Chcemy, żeby przynajmniej w jednej przychodni w każdej z dzielnic były dodatkowe dyżury lekarzy, za które zapłaci miasto. Wyliczyliśmy, że jest możliwe, żeby rocznie Warszawa sfinansowała 60 tys. takich dodatkowych dyżurów - mówi Trzaskowski.

Rafał Trzaskowski chce dopłacać do wizyty u okulistów, kardiologów, alergologów i ortopedów. Program ma objąć co najmniej 20 przychodni.

Patryk Jaki chce zmienić ustrój Warszawy

Zmianę ustawy o ustroju Warszawy - zapowiedział Patryk Jaki. Nowelizacja miałaby ułatwić budowę wzdłuż Wisły 19. dzielnicy Warszawy. To flagowy pomysł kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

Patryk Jaki chce, żeby dzielnica przyszłości powstała wzdłuż Wisły. Miałby to być raj dla przedsiębiorców, z niskimi podatkami, gdzie znalazłoby się też miejsce na baseny, miniaquaparki, czy port z taksówkami wodnymi.

łj

Podziel się: