Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

POGODA NA ŚWIĘTA: Spacery pod parasolem

Dodano: 2017-04-14 17:31:49
fot. Pixabay
fot. Pixabay
To nie będą święta o jakich marzyliśmy. Przynajmniej pod względem pogody. Będzie zimno i deszczowo. Sprawdźcie szczegóły.
SOBOTA

Kolejne niże będą psuły pogodę na Mazowszu. W sobotę od rana na niebie sporo chmur i okresami przelotny deszcz. Opadów nie będzie dużo, ale będą pojawiać się często. Chwilami mogą pojawiać się przejaśnienia.

Sobota jeszcze w miarę ciepła. Termometry w Warszawie pokażą 12 stopni Celsjusza. Miejscami na Mazowszu będzie chłodniej - do maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

Nadal będzie nam dokuczał umiarkowany, ale momentami porywisty wiatr z zachodu. Ciśnienie wzrośnie to 1009 hPa. Pogoda będzie niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie.


wideo: TVN Meteo/x-news

NIEDZIELA

Świąteczna niedziela pod względem pogody zapowiada się jeszcze gorzej. Będzie padać - chwilami intensywnie, a do tego zrobi się zimno. W najcieplejszym momencie dnia w Warszawie zaledwie 7 stopni Celsjusza. Przy takiej pogody nie ma mowy o dłuższych świątecznych spacerach.

ciśnienie bez zmian, podobnie jak wiatr, który wciąż chwilami może być silny i porywisty, do 40 km/h. 

PONIEDZIAŁEK

Drugi dzień świąt nadal z niską temperaturą. Słupki rtęci w stolicy pokażą maksymalnie 8 kresek. Jest jednak dobra informacja - przestanie padać i pojawi się sporo przejaśnień i rozpogodzeń. Wiatr osłabnie, a ciśnienie pójdzie w górę i w południe osiągnie 1017 hPa. 

łj

Podziel się: