Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Rozenek, Wojciechowicz. Gdzie "czarne konie"?

Dodano: 2018-10-22 11:00:00

Choć nie ma jeszcze oficjalnych wyników wyborów, sondażowe wyniki obserwowali wszyscy. Jakie były reakcje w sztabach?

Kilka dni przed głosowaniem wszystko było jasne - walka o fotel prezydenta Warszawy rozegra się między dwoma Rafałem Trzaskowskim i Patrykiem Jakim. Wszyscy byli pewni II tury i dobrego wyniku tych "trzecich". Nie bedzie drugiej tury, nie było też dobrych wyników kandydatów z miejsc numer trzy, cztery, pięć...

Według danych IPSOS- Andrzej Rozenek uzyskał - 1,5 proc. poparcia, Jacek Wojciechowicz - 1 proc.

W sztabie Kandydata SLD zapanował smutek, sondaże exit poll sprzed kilku dni wskazywały, że uda im się zdobyć  5,7% głosów. Przygnębiający nastrój w studenckim klubie Hybrydy, w którym przesiadywali członkowie sztabu wyborczego lewicy, nie trwał jednak długo. - Nie ma fajerwerków, ale smutku też nie. Bierzemy się do roboty - mówił lider SLD, Włodzimierz Czarzasty. 

Wieczór wyborczy Akcji Warszawa został zorganizowany w La Cantine na Nowym Świecie. Po opublikowaniu sondażu członków sztabu Jacka Wojciechowicza nie opuścił dobry nastrój, rozpoczęły się podziękowania. Jacek Wojciechowicz komentuje - Nie poddajemy się, będziemy chcieli dalej działać. Co miał na mysli? Na razie nie wiadomo. 

pt

Podziel się:

netgraf.pl