Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Marynarska, Głębocka, Łodygowa. Terminy zakończenia prac

Dodano: 2019-03-14 21:06:01
fot. ZDM
fot. ZDM

Zarząd Dróg Miejskich podał terminy zakończenia opóźnionych inwestycji i  poinformował, które ulice i chodniki przejdą w tym roku remont.

Marynarska prawie gotowa

Opóźniona modernizacja Marynarskiej zakończy się w ciągu kilku tygodni - zapewniają stołeczni drogowcy. Pełny ruch - na całej szerokości ulicy, ma tu wrócić przed Wielkanocą.

Jak zapowiada Zarząd Dróg Miejskich, w tym roku skończą się też inne mocno opóźnione prace. W maju modernizacja Marsa i Żołnierskiej, w lipcu poszerzenie Łodygowej w kierunku Ząbek, a we wrześniu przebudowa Głębockiej na Zielonej Białołęce.

Nowa nawierzchnia na ulicach, nowe płyty na chodnikach 

To nie jedyne zapowiedzi drogowców. Jak poinformowali, w tym roku planują trzydzieści weekendowych remontów ulic, a także drugie tyle remontów chodników.

Weekendowe frezowania planowane są m.in. na rondzie gen. Ch. de Gaulle’a i ulicach: K. Szymanowskiego, Czerniakowskiej, Dywizjonu 303, L. Rudnickiego, J. Meissnera, Jagiellońskiej i Raszyńskiej. Lista ulic nie jest jeszcze zamknięta i może ulec zmianom w zależności od kosztów, a także oceny stanu technicznego.

Z kolei nowe płyty chodnikowe pojawią się m.in. przy al. Lotników, al. W. Reymonta, al. Wojska Polskiego, czy ul. B. Czecha.

łj

Podziel się: