Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Hocki Klocki uciekają na Saską Kępę. "Będzie taki łomot, że hej"

Dodano: 2019-05-03 17:50:25
fot. Hocki Klocki/nad Wisłą (Facebook)
fot. Hocki Klocki/nad Wisłą (Facebook)

Pierwszy klub oficjalnie rezygnuje z bulwarów. Hocki Klocki ogłosiły, że przenoszą się na prawy brzeg Wisły. 

Jak udało nam się ustalić, imprezy mają się zadomowić przy Wale Miedzeszyńskim na wysokości ul. Zwycięzców. Projekt nosi nazwę Lunapark i na razie istnieje tylko na Facebooku.

"To już oficjalne, zobaczymy się w tym sezonie na 100%! Hocki biorą sprawę w swoje ręce i łączą siły z najfajniejszym plenerowym projektem, który właśnie powstaje! Poznajcie Lunapark, kompleks rozrywkowo-gastronomiczny, którego roztańczoną częścią będziemy od zaraz!" - informują Hocki Klocki na Facebooku. 

Mieszkańcy mają obawy

Jednak podobnie jak na Powiślu - nie będzie łatwo, bo mieszkańcy w tej sprawie są podzieleni.

- To będzie taki łomot, że hej! Wie pani, skoro stamtąd przenoszą, bo mieszkańcom nie pasowało, to tutaj będzie pasować? - zastanawia się jeden z mieszkańców. - Może nie będzie to problem, ale nie będzie to pasowała do charakteru Saskiej Kępy - dodaje inna zapytana przez nas mieszkanka.

Urzędnicy twierdzą, że na razie zgody na budowę nowego obiektu nie wydali. Właścicielka Hocków Klocków poinformowała nas, że o szczegółach działalności Lunaparku będzie mówić dopiero przed otwarciem. 

Co z klubami na bulwarach?

Tymczasem trwa konkurs dla klubów na bulwarach. To będzie sezon na nowych zasadach, bo ratusz chce utrzymać charakter tego miejsca, ale na prośbę mieszkańców imprezy będą krótsze i będzie ich mniej. Wyniki konkursu mamy poznać 8 maja.

łj

Podziel się:

netgraf.pl