Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Niemożliwe staje się możliwe! Żołnierska w końcu będzie otwarta

Dodano: 2019-08-14 15:02:16
fot. ZMID
fot. ZMID

Niekończący się serial pod tytułem "Żołnierska", w końcu będzie miał swój finał!

Jak dowiedziało się Radio Kolor, Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego ocenił jako pozytywny wynik kontroli na Żołnierskiej! To oznacza, że urzędnicy w końcu uzyskają pozwolenie na otwarcie ulicy. Informację o pozytywnym wyniku kontroli podaje też na Facebooku "Rembertów24".

Teraz drogowcy z Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych muszą poczekać na oficjalne pismo z nadzoru budowlanego. Gdy je otrzymają, droga będzie mogła być otwarta w ciągu siedmiu dni.

- Chcielibyśmy udostępnić drogę do ruchu jeszcze w tym miesiącu. Dokładny termin jej otwarcia podamy po otrzymaniu decyzji z nadzoru budowlanego - mówi Agata Choińska-Ostrowska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych.

O problemach z przebudową Żołnierskiej pisaliśmy wiele razy. Prace miały zakończyć się w maju 2018 roku - i zakończyły się w maju, tyle że w 2019 roku. Na przeszkodzie stawały m.in. warunki pogodowe i procedury. Z tych powodów termin oddania drogi był przesuwany kilka razy. Od trzech miesięcy Żołnierska jest gotowa, ale z powodu braku pozwolenia na użytkowanie, nie można jej otworzyć. 

łj

Podziel się:

netgraf.pl