Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

"Uwaga, gwałciciel". Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Dodano: 2019-08-23 10:35:12
fot. Policja
fot. Policja

Stołeczna policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o atak na kobietę na Ochocie. Jest portret pamięciowy.

Mowa o zdarzeniu z 9 sierpnia. W godzinach 19:00-19:15 na klatce schodowej bloku przy ulicy Korotyńskiego na Ochocie kobietę zaatakował mężczyzna. Jak informuje policja, próbował on doprowadzić do czynności seksualnych.

Poszkodowana zgłosiła sprawę na policję. W ten sposób rozpoczęły się poszukiwania. W okolicy pojawiło się mnóstwo plakatów zatytułowanych „Uwaga gwałciciel”. Czytamy tam: „Napadł na dziewczynę w biały dzień. Wszedł za nią do klatki schodowej, po czym próbował ją zgwałcić. Na szczęście się obroniła. Proszę zachować czujność, szczególnie, kiedy ktoś za tobą idzie lub wygląda podejrzanie (ciemne okulary, czapka z daszkiem, kaptur). Proszę reagować na krzyki!".

Policja publikuje portret pamięciowy

Rysopis mężczyzny: wiek około 35 lat, wzrost około 180 cm., szczupła budowa ciała, ciemne włosy, wyraziste kości jarzmowe oraz linie szczęki. Ubrany był w krótkie spodnie jeansowe, koszulę z krótkim rękawem, na głowie miał czapkę z daszkiem koloru czerwonego.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę proszeni są o kontakt z policjantami z Ochoty pod numerami telefonów (22) 603-93-50 lub (22) 603-93-51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

 

 ag

Podziel się:

netgraf.pl