Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Remont lotniska w Modlinie. Pasażerów czekają zmiany?

Dodano: 2017-03-01 17:35:17
fot. Radio Kolor
fot. Radio Kolor
Port lotniczy w Modlinie rozpoczyna remont dróg kołowania i pasa postojowego, przez co ruch będzie ograniczony. Korzystanie z lotniska, nie powinno być jednak utrudnione dla pasażerów.
Po okresowej kontroli przeprowadzonej na podwarszawskim lotnisku, Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego podjął decyzję o ograniczeniu ruchu w tym porcie lotniczym. Jest to spowodowane niewłaściwym stanem technicznym dwóch dróg kołowania oraz pasa postojowego. Zwrócił się również z prośbą do Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego o inspekcję. 

Lotnisko w Modlinie o potrzebie modernizacji dróg wiedziało już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz pogoda pozwoliła na rozpoczęcie remontu. Prace mają ruszyć w najbliższych dniach i potrwać kilka miesięcy, ponieważ mają być prowadzone w taki sposób by nie zakłócać komfortu pasażerów, korzystających z portu lotniczego.

Przedstawiciele lotniska nie gwarantują, że żadnych utrudnień nie będzie, bo nie wiadomo co wydarzy się w trakcie trwania modernizacji. Możliwe opóźnienia samolotów, czy zmiany w rozkładzie lotów będą wprowadzane doraźnie.  

im

Podziel się:

netgraf.pl