Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wola. ‘Beton lał się z nieba’. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

Dodano: 2019-10-07 17:00:00
fot. Pixabay
fot. Pixabay

Kamienie, cement i żwir spadły na pojazdy w rejonie ronda Daszyńskiego. Uszkodzonych zostało kilka samochodów.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek około godz.23:00 w okolicy budowy jednego z wieżowców. Na przejeżdżające przez rondo samochody, spadły tony materiałów budowlanych. Wśród nich był między innymi beton i kamienie, które zniszczyły pojazdy. Niektóre z nich nie nadają się do remontu.

Uszkodzeniu uległy również auta pozostawione na tutejszych parkingach. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, ale gdyby sytuacja miała miejsce w dzień, mogłoby dojść do wypadków śmiertelnych. Jak wynika z relacji poszkodowanych, kamienie spadały również na przejścia dla pieszych.

Świadkowie wypadku o całym zdarzeniu poinformowali policję. Służby zbierają materiały w tej sprawie, ale już teraz wiadomo, że straty będą liczone w setkach tysięcy złotych.

Do błędu przyznała się Skanska, która buduje wieżowiec. Poinformowano, że doszło do awarii pompy do betonu. Właściciele firmy poszukują kolejnych osób, które zostały poszkodowane w zdarzeniu. Szkody można zgłaszać drogą mailową, pisząc na adres szkody.skanska@marsh.com.

mc

Podziel się:

netgraf.pl