Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

"Burdel plac". Na Ursynowie kłócą się o plac zabaw

Dodano: 2019-11-15 06:08:02
fot. Radio Kolor
fot. Radio Kolor

Plac zabaw dzieli mieszkańców Ursynowa. Jedni chcą jego likwidacji, inni na likwidację się nie zgadzają. O dalszym losie placu zdecyduje głosowanie. 

Chodzi o mały plac zabaw między blokami przy ulicy Lokajskiego 18/22. Niektórzy mieszkańcy przyznają, że hałas, jaki robią małe dzieci jest nie do wytrzymania. Pojawił się więc pomysł zlikwidowania placu. 

"To nie jest plac zabaw, to jest burdel plac"

- Nie życzę sobie, żeby ktoś mnie wyzywał, wydzierał się. Wejdzie 10 osób na huśtawkę i tupie. Tutaj to co się dzieje, jakie są słowa to nie jest plac zabaw, to jest burdel plac  - mówi Radiu Kolor jedna z mieszkanek i jednocześnie inicjatorka likwidacji placu zabaw. Jak dodaje, "trzeba umieć się bawić".

Innym mieszkańcom przeszkadzają nie tylko bawiące się dzieci, ale też wyprowadzanie psów na trawniku pod blokami i gra w piłkę. Niektórzy stają się też obiektem żartów. 

Zdecyduje głosowanie 

Nie wszyscy są jednak zwolennikami likwidacji placu. - Jestem przeciwko - mówi wprost inna mieszkanka bloków przy Lokajskiego. 

Los skweru dla dzieci nie jest jeszcze przesądzony. Na razie mieszkańcy obu bloków mogą głosować w Biurze Obsługi Mieszkańców Spółdzielni "Przy metrze". Głosowanie potrwa do połowy grudnia. 

ap/łj

Podziel się:

netgraf.pl