Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Charytatywnie w Przedszkolu Szkrabki i Szkole Lindego. Zebrano 63 tysiące!

Dodano: 2019-12-08 18:56:46
fot. Radio Kolor
fot. Radio Kolor

Występy, kolędowanie i pyszne jedzenie. Za nami kolejny charytatywny kiermasz w Szkole Lindego i Niepublicznym Przedszkolu Szkrabki na Kabatach. To już jego siódma edycja!

Kiermasz co roku, w okresie świątecznym organizuje Zespół Placówek Oświatowych Fundacji ETO. To wspólny wysiłek uczniów, rodziców i nauczycieli. Dzieci, zarówno młodszych, jak i starszych klas wspólnie występowali, a kto chciał, ten mógł nabyć wydaną specjalnie z tej okazji płytę z utworami uczniów. Odbyła się także aukcja, w trakcie której można było zdobyć np. voucher na romantyczną kolację dla dwojga.

Na stoiskach poszczególnych klas można było znaleźć pyszne jedzenie i piękne ozdoby przygotowane przez dzieci. To wszystko przy akompaniamencie kolęd, w rodzinnej atmosferze. Na miejscu był nasz reporter.

- To już jest kolejny kiermasz organizowany przez Lindego. Zawsze z sukcesem i zawsze w dobrym celu! – mówi nam jeden z rodziców. Posłuchajcie relacji z kiermaszu:

To wszystko dla małego Mirka!

Wszystko zawsze w szczytnym celu. W tym roku pieniądze z kiermaszu trafią na pomoc rodzinie rocznego Mirka. Chłopiec urodził się jako wcześniak, w 24 tygodniu ciąży, ważąc niespełna kilogram. Jego życie to ciągłe zmagania z trudnościami zdrowotnymi, mimo których opanował wszystkie niezbędne funkcje życiowe i już powoli zaczyna chodzić.

Mimo że chłopiec ma się coraz lepiej, w dalszym ciągu wymaga kosztownej, profesjonalnej opieki. W tym roku wspólnymi siłami udało się zebrać w sumie 63 000 złotych!

kg

Podziel się:

netgraf.pl