Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Informacje o bombach w galeriach handlowych. To może być zmasowana akcja

Dodano: 2020-02-14 18:20:06
fot. Pixaby
fot. Pixaby

W całej Polsce galerie handlowe dostają maile o ładunkach wybuchowych. W Warszawie taka wiadomość dotarła m.in. do CH Promenada. 

Policja przyjechała na miejsce i sprawdza, czy bomba rzeczywiście znajduje się w budynku. Pracownicy zostali ewakuowani. To jednak nie była jedyna galeria, która dostała informacje o możliwym ładunku wybuchowym. Oprócz Promenady, w Warszawie i okolicach są jeszcze 3 inne lokalizacje.

- Takie wiadomości dotarły do Designer Outlet w Piasecznie, Centrum Mody w al. Katowickiej w Nadarzynie, oraz biurowce przy pl. Piłsudskiego - mówi w rozmowie z Radiem Kolor Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. 

Większość tych miejsc policjanci sprawdzili pod kątem obecności materiałów pirotechnicznych. Jak przekazała nam o godzinie 18.55 komenda stołeczna, niczego nie znaleziono. Były to fałszywe zgłoszenia. 

Zmasowana akcja?

Policja ustala, kto wysłał wiadomości o ładunkach wybuchowych. Niewykluczone, że to zmasowana akcja, bo podobna sytuacja ma miejsce w kilkudziesięciu centrach handlowych w na terenie całego kraju. 

Podziel się:

netgraf.pl