Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Legendy hiszpańskiej ligi piłkarskiej odwiedzą Warszawę

Dodano: 2017-06-07 10:00:00

Już dzisiaj w Warsaw Spire i na placu Europejskim będzie można spotkać gwiazdy hiszpańskiej ligi. Fernando Morientes Sánchez, Francesco Coco, Gaizka Zabala Mendieta oraz Fernando Sanz Durán będą rozdawać autografy oraz sfotografują się przed instalacją "Kocham Warszawę”.

Dzisiaj Warszawę odwiedzą legendy hiszpańskiej ligi. Piłkarze pojawią się m.in. w DaftCafe w Warsaw Spire, gdzie o godz. 17:30 będą rozdawać swoim fanom autografy.

Piłkarze przyjeżdżają do Warszawy w związku z odbywającym się w piątek 9 czerwca meczem La Liga Legends na stadionie Legii Warszawa. Będzie to pierwszy w Polsce mecz, w którym legendy ligi hiszpańskiej zmierzą się z jednymi z najlepszych zawodników w historii polskiej piłki nożnej.

W drużynie Hiszpanów wystąpią m.in. David Albelda, Christian Karembeu, Gaizka Mendieta, Fernando Morientes czy Michel Salgado, a ich kapitanem będzie były piłkarz Realu Madryt Fernando Sanz. Po drugiej stronie boiska stanie drużyna polskich gwiazd futbolu, m.in. Radosław Majdan, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos i Jacek Krzynówek, a ich kapitanem będzie Michał Żewłakow.

Podziel się:

netgraf.pl