Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Mokotów. Celebrytka chwali się jazdą ponad 200 km/h. Policja: bezmyślność

Dodano: 2020-05-11 16:47:13
fot. Instagram/Adrianna Śledź
fot. Instagram/Adrianna Śledź

On pędził ponad 200 km/h w terenie zabudowanym, ona chwaliła się tym na Instagramie. Policja zajmuje się sprawą.

Adrianna Śledź, znana z randkowego programu telewizyjnego, opublikowała na Instagramie film z niebezpiecznej jazdy po Warszawie. Widać na nim, jak mercedes, którym kieruje prawdopodobnie jej partner, pędzi ulicą Jana III Sobieskiego na Mokotowie. W pewnym momencie licznik pokazuje ponad 220 km/h.

Przypomnijmy, że w terenie zabudowanym można jeździć z prędkością do  50 km/h, a nawet na autostradzie maksymalny limit to 140 km/h.

Policja: skrajna głupota

Policjanci o sprawie dowiedzieli się od nas. Rzecznik warszawskiej policji Sylwester Marczak zapowiedział, że skieruje sprawę do wydziału drogowego. Po godzinie oddzwonił do nas inny policjant. Jak mówi Radiu Kolor Rafał Retmaniak, to bezmyślnie i głupie zachowanie. 

- Otrzymaliśmy takie zgłoszenie i będziemy zajmować się tą sprawą. Pamiętajmy, że takie zachowanie to skrajna nieodpowiedzialność i głupota która może się skończyć tragedią - mówi nam Rafał Retmaniak.

To nie pierwszy raz, kiedy Adrianna Śledź chwali się brawurową jazdą swojego partnera. Dzień wcześniej po drodze szybkiego ruchu mieli jechać ponad 300 km/h.

mo

Podziel się:

netgraf.pl