Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Zbierają haki na Trzaskowskiego? Wyciekł mail radnego PiS

Dodano: 2020-05-20 20:45:34

PiS szuka haków na Rafała Trzaskowskiego? Jeden z radnych partii ma prosić o pomysły na wykazanie "złego zarządzania miastem przez Trzaskowskiego". Wyciekł jego mail w tej sprawie. 

Treść maila rozesłanego przez radnego PiS z Białołęki Wiktora Klimiuka,  ujawnił wiceburmistrz Mokotowa Krzysztof Skolimowski. 

"W związku z tym, że głównym kontrkandydatem Pana Prezydenta Andrzeja Dudy będzie Rafał Trzaskowski, zwracam się w imieniu Prezesa Kamińskiego, o przesłanie na niniejszego maila do czwartku do godziny 12 na kartce A4 pomysłów (wraz z krótkim opisem), które moglibyśmy poruszyć, aby wykazać złe zarządzanie miastem przez Trzaskowskiego. Pomoże to ustalić skuteczną strategię na czas kampanii w Warszawie" - czytamy w mailu.

"To będzie brudna kampania"

Nie wiadomo, do kogo wiadomość była zaadresowana. Radny Klimiuk nie odbierał dziś od nas telefonów. Z naszych informacji wynika, że mail miał trafić do lokalnych działaczy partii w dzielnicach. Prawdopodobnie przypadkowo został wysłany do polityka opozycji.

Udało nam się za to dodzwonić do Krzysztofa Skolimowskiego, który ujawnił maila. - Zmroziła mnie ta wiadomość. Jej źródło jest wiarygodne - zapewnia burmistrz w rozmowie z Radiem Kolor. 

- To będzie brudna kampania. Nie będzie to rywalizacja na programy. Będzie poszukiwanie nieprawdziwych informacji i żonglowanie tym w mediach, czyli PiS będzie robić to, co robił zawsze. I to jest potwierdzenie tego faktu - komentuje samorządowiec. 

Według zastępcy burmistrza Mokotowa, rozesłany mail świadczy o tym, że partia rządząca przestraszyła się Rafała Trzaskowskiego i robi wszystko, żeby go osłabić. 

CIĄG DALSZY SPRAWY TUTAJ: Radny PiS komentuje sprawę maila

Podziel się:

netgraf.pl