Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

"Pedalskie ści***o". Tęczowa maseczka powodem homofobicznego ataku w Otwocku

Dodano: 2020-06-19 18:17:52
fot. Facebook
fot. Facebook

Wyzywali ją, zerwali z twarzy tęczową maseczkę i oblali napojem. Kilku chuliganów zaatakowało kobietę w Otwocku.

Zaczęło się od tego, że w jednej z sieciowych restauracji w Otwocku pani Ewa poprosiła stojącego za nią w kolejce mężczyznę o zachowanie dystansu, zwłaszcza że był bez maseczki. - W odpowiedzi na prośbę słyszę potworny bluzg. Również homofobiczny. Zapomniałam, że oprócz maski mam na przedramieniu tęczową dziarę - opowiada kobieta.

"Widzę nad sobą homofoba"

Na "uwagę" mężczyzny nie odpowiedziała i chwilę później wyszła z lokalu. Wtedy się zaczęło. - Siadam na ławce w ogródku, żeby odsapnąć. Po maksymalnie 5 minutach widzę nad sobą homofoba. Okazuje się, że ma dwuosobowe towarzystwo - relacjonuje.

- Słyszę między innymi: pamiętaj, nie będzie mi żadne pedalskie ście*** mówiło, co mam robić. Reszta nie nadaje się do cytowania. Następnie, chyba dla ochłody, zostaje mi czule zwilżona colą twarz, maska zerwana ląduje na ziemi - mówi.

Pomogła jej ochrona restauracji 

W "ujęciu" sprawców kobiecie pomogła ochrona restauracji. - To się nazywa obywatelskie zatrzymanie i współpraca ochrony knajpy. Ci ludzie uratowali mi dzień. Mam nadzieję, że zj** odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej. Wizerunku sprawcy nie będzie. To jest Otwock i okolice - trzeba mieć resztki instynktu samozachowawczego" - dodaje. 

Sprawą zajmuje się teraz policja.

łj

Podziel się:

netgraf.pl