Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Nawałnica nad Warszawą! Trasa Łazienkowska zamieniła się w... basen [WIDEO]

Dodano: 2020-06-29 19:02:01
fot. Bogusz Omycki (YouTube)
fot. Bogusz Omycki (YouTube)

Miasto od kilku godzin jest sparaliżowane - pozalewane są ulice, gigantyczne korki, wyłączona z ruchu była stacja metra Ratusz Arsenał. Żywioł spowodował też m. in. zapadnięcie się wielu studzienek w całym mieście. Zobacz nagranie, na którym widać jak Trasa Łazienkowska zamieniła się... w basen.

Warszawa walczy z żywiołem - wcześniej informowaliśmy o zalanych ulicach i stacjach metra. Wisłostrada w obukierunkach nadal jest nieprzejezdna, duże utrudnienia na Bitwy Warszawskiej w kierunku Dworca Zachodniego - korek zaczyna się tam już na zjeździe z ul. Żwirki i Wigury. Ogromne utrudnienia również na Rondzie ONZ, gdzie nie działa sygnalizacja świetlna.

Zapadnięte studzienki na Trasie Łazienkowskiej

Oprócz zalanych ulic, trzeba uważać też na inne "przeszkody" wywołane nawałnicą. W kierunku Pragi na wysokości Agrykoli zapadły się studzienki. Jedną z nich osłania radiowóz straży miejskiej.

Jednak chwilę wcześniej Trasa Łazienkowska wygląda zupełnie inaczej. Samochody i motocykle z trudem przebijały się przez jezdnię, która całkowicie znajdowała się pod wodą. Autorem nagrania jest Bogusz Omycki:

ms

Krajobraz po ulewie - zdjęcia z różnych części Warszawy:

Podziel się:

netgraf.pl