Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Kobieta spłonęła żywcem. Policja szuka świadków tragedii na S8

Dodano: 2020-07-29 12:00:10
fot. Fotografia Ratownicza Maciej Rasiński
fot. Fotografia Ratownicza Maciej Rasiński

Policjanci chcą ustalić, jak doszło do tragicznego wtorkowego wypadku na węźle Konotopa. Szukają świadków tego zdarzenia.

Jak przekazała Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, do tej pory jeszcze żaden bezpośredni świadek wypadku się nie zgłosił. Sami policjanci dotarli już po zdarzeniu, dlatego tak ważne jest, aby ustalić co dokładnie się tam wydarzyło.

- Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które we wtorek około godziny 4 nad ranem poruszały się trasą S8 lub autostradą A2 w okolicy węzła Konotopa. Prosimy o kontakt bezpośredni w naszej jednostce lub mailowy - mówi rzeczniczka prasowa KPP w Starych Babicach Ewelina Gromek-Oćwieja.

Każda informacja jest ważna. Do tej pory nie udało się potwierdzić tożsamości kobiety. W miejscu, w którym doszło do wypadku nie ma monitoringu, dlatego relacje świadków będą istotne w tej sprawie. Funkcjonariusze proszą o kontakt bezpośredni w jednostce w Starych Babicach na ulicy Warszawskiej 276, lub mailowy pod adresem: komendant.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl. Świadkowie mogą także zadzwonić do dyżurnego pod czynny całą dobę numer: (22) 752 80 00.

Trasa zablokowana przez kilka godzin

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło we wtorek chwile po godzinie 4 rano na węźle Konotopa, a konkretnie na estakadzie trasy S8. Auto marki bmw stanęło w płomieniach. Gdy służby przybyły na miejsce zastały już spalone auto, ale w środku nie było kierowcy. Dopiero chwile później znaleźli poparzoną kobietę na jezdni poniżej estakady. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon. Ruch na trasie zablokowany był przez kilka godzin.

łj

Podziel się:

netgraf.pl