Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Incydent na Bielanach. Nakasłała mu, bo zwrócił uwagę, że nie ma maseczki

Dodano: 2020-07-30 08:17:35
fot. Pixabay
fot. Pixabay

Incydent w punkcie DPD na Bielanach. Jedna z klientek zrobiła awanturę, a później nakasłała innemu klientowi w twarz. O sprawie wie już sanepid. 

Pan Michał w punkcie DPD przy ul. Romaszewskiego 10 chciał nadać paczkę. Pojawił się jednak problem z kobietą, która w kolejce była przed nim - nie miała maseczki, wykłócała się z obsługą  i nie chciała odejść od stanowiska. Gdy w końcu to zrobiła, postanowiła "zemścić się" na kolejnej osobie w kolejce. 

- Zostałem poproszony do stanowiska, ale Pani nie odeszła. Kazała mi wyjść z punktu. Zwróciłem jej uwagę, że jest bez maseczki - wtedy podeszła do mnie i nakasłała mi w twarz. Poczułem się tak, jakby ktoś chciał odebrać mi życie lub zdrowie - mów pan Michał Karasek. 

"Po prostu się boję"

Pan Michał był w szoku. Jeszcze tego samego dnia - we wtorek, skontaktował się z sanepidem i poinformował o całym zajściu. W odpowiedzi usłyszał, że ma "kontrolować stan swojego zdrowia i jakby coś się działo, to ma pójść do lekarza". 

- Po prostu się boję, bo nie wiem, czy ta pani jest zdrowa, czy może świadomie roznosi wirusa - nie ukrywa. 

DPD: "Jest nam przykro"

Mieszkaniec Bielan złożył skargę do DPD. My również skontaktowaliśmy się z firmą. 

"Potwierdzamy, że w placówce doszło do sprzeczki między dwojgiem klientów z powodu braku maseczki u jednego z nich" - czytamy w oświadczeniu DPD Polska. "Jest nam przykro z powodu tego incydentu" - podkreśla firma. Jednocześnie zapewnia, że pracownicy i współpracownicy wszystkich oddziałów zostali przeszkoleni zgodnie z rekomendacjami GIS i ministerstwa Zdrowia.

To nie pierwszy taki incydent. Niedawno opisywaliśmy przykre doświadczenia klientki Żabki, która po zwróceniu ekspedientce uwagi, że nie ma maseczki, została wyrzucona ze sklepu. Więcej o tej sprawie można przeczytać tutaj.

łj

Podziel się:

netgraf.pl