Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Koronawirus w starostwie w Wołominie. Zakażony miał kontakt z petentami

Dodano: 2020-08-06 15:27:10
fot. google maps
fot. google maps

Pracownik Starostwa Powiatowego w Wołominie jest zakażony koronawirusem - dowiedziało się Radio Kolor. Zakażony miał kontakt z petentami.

- Mamy jeden potwierdzony przypadek. To pracownik, którego od początku ubiegłego tygodnia nie było w pracy - przekazała Radiu Kolor Marzena Bańka, Naczelnik Wydziału Organizacji i Kadr w wołomińskim starostwie. 

Zakażony pracownik z Wydziału Geodezji i Kartografii miał kontakt z petentami. - Był to kontakt bardzo ograniczony. Pracował za szybą - zaznacza naczelniczka. Jak dodaje, wskazanych zostało 6 osób z bliskiego kontaktu, ale u żadnej z tych osób nie wystąpiły objawy. Te osoby przebywają na kwarantannie. 

Wstrzymana obsługa mieszkańców

Zaraz po otrzymaniu informacji o potwierdzeniu zakażenia, co miało miejsce w środę 5 sierpnia, została wstrzymana bezpośrednia obsługa interesantów.

- To, że nie ma bezpośredniej obsługi, nie oznacza, że nie ma obsługi klientów. Proponujemy wykorzystanie platformy ePUAP, wrzutni przed urzędem (duże skrzynki pocztowe) i odbiór za pomocą paczkomatów - dodaje Marzena Bańka.

Jak już informowaliśmy, zakażenie potwierdzono także w urzędzie gminy w Żabiej Woli pod Grodziskiem Mazowieckim. Tam także wstrzymana została bezpośrednia obsługa mieszkańców. Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

łj

Podziel się:

netgraf.pl