Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

S7: Rozpędzony samochód wjechał w robotników. Są poszkodowani

Dodano: 2020-08-12 12:58:56
fot. Wirtualny Nowy Dwór
fot. Wirtualny Nowy Dwór

Poważny wypadek na ekspresowej "siódemce". W ekipę robotników drogowych wjechał samochód. 

Do wypadku doszło na trasie S7 w miejscowości Dębina koło Czosnowa. - Samochód ciężarowy marki MAN potrącił dwie osoby. To robotnicy wykonujący roboty drogowe. Te osoby trafiły do szpitala - mówi Radiu Kolor Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. - Na miejscu jest straż pożarna i policja. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia - dodaje Rafał Retmaniak.

Kilka godzin utrudnień 

W tym momencie droga S7 jest całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierują inne pojazdy na objazd starą "siódemką". Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia na S7 dotyczą odcinka Płońsk – Warszawa, m. Dębina, km 333 (woj. mazowieckie).

Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

AKTUALIZACJA:

Około godziny 15:00 na ekpresowej "siódemce" kierowcy nadal borykali się z utrudnieniami. Uruchomiony został jeden pas w kierunku Warszawy, służby cały czas pracują na miejscu.

- Aktualnie został wznowiony ruch na lewym pasie w kierunku Warszawy, zaś służby będą teraz usuwały pojazd ciężarowy z prawego pasu. Utrudnienia w ruchu na trasie S7 jeszcze mogą potrwać - mówi Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

AKTUALIZACJA - koniec utrudnień:

Policja ustaliła, że 48-letni kierowca ciężarówki w chwili zdarzenia był trzeźwy. Ranni mężczyźni to 39-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego oraz 35-latek z powiatu wołomińskiego.

Przed godziną 17:00 utrudnienia ustały, a droga była już przejezdna.

Podziel się:

netgraf.pl