Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Ogromny pożar pod Warszawą. Zginęła jedna osoba

Dodano: 2020-09-16 13:23:49
fot. Karczew - forum mieszkańców gminy i miasta (Facebook)
fot. Karczew - forum mieszkańców gminy i miasta (Facebook)

Pożar wybuchł popołudniu w Karczewie w budowanej hali przy ul. Krasickiego. Z budynku wybiegli pracownicy i poinformowali służby, że w środku została jedna osoba. Niestety, nie udało się jej uratować.

Pożar hali magazynowej wybuchł w Karczewie przy ul. Krasickiego. W środku znajdowali się robotnicy i prowadzili tam prace wykończeniowe. Straż pożarna walczyła z żywiołem, który opanował większość budynku. Służbom jednak udało się opanować ogień.

- Wewnątrz hali panowało bardzo silne zadymienie i wysoka temperatura. Natychmiast przystąpiono do gaszenia pożaru, podano 3 prądy wody. W tej chwili sytuację mamy już całkowicie opanowaną - mówi Maciej Łodygowski ze straży pożarnej w Otwocku.

Robotnicy wybiegli, ale jeden z nich został w środku

Z płonącego budynku wybiegli pracownicy, którzy przekazali służbom, że jednego z nich brakuje. Jak się okazało, mężczyzna został w środku, służbom nie udało się go uratować.

- Halę opuścili pracownicy, którzy prowadzili w niej prace. Poinformowali nas, że wewnątrz może przebywać jedna osoba. Niestety po ugaszeniu pożaru, znaleziono osobę - bez funkcji życiowych i z widocznymi poparzeniami - dodaje Maciej Łodygowski.

Na miejscu aktualnie pracuje policja i prokuratura - służby będą teraz wyjaśniać okoliczności tej tragedii.

ms

Podziel się:

netgraf.pl