Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Fluo Run odbędzie się w Warszawie. To pierwszy tego typu wyścig w Polsce

Dodano: 2021-02-23 16:10:00
fot. Pixabay
fot. Pixabay

Będzie kolorowo i świetliście. Wszystko za sprawą biegu Fluo Run, który już 10 kwietnia odbędzie się na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. To pierwszy tego typu wyścig w naszym kraju.

"FluoRun, czyli bieg światła, na zachodzie przyciąga swoją kolorystyką i rozświetloną scenerią masę ludzi. W tym roku ruszamy z cyklem biegów pod hasłem „FluoRun – Świecąca Piątka!”. Nie może tam zabraknąć ani Ciebie ani Twoich znajomych! Razem rozświetlmy Stolicę!" - zachęcają organizatorzy na swojej stronie internetowej.

Każdy z uczestników po odebraniu pakietu startowego będzie mógł korzystać z różnych atrakcji. Mowa przede wszystkim o licznych rozgrzewkach oraz animacjach prowadzonych na scenie przez trenerów. Każdy chętny będzie mógł udekorować swoją twarz nietoksycznymi farbkami, które świecą w ciemnościach, a makijaż ten wykona profesjonalna wizażystka. Na miejscu znajdzie się także ścianka do zdjęć oświetlona w charakterystyczny sposób.

Bieg rozpocznie się o 19.30. Dorośli uczestnicy będą rywalizować na 5-kilometrowej trasie, a na dzieci czeka 2,5-kilometrowy dystans. Na koniec wyścigu przewidziano imprezę, której towarzyszyć będą kolorwe gadżety. Wstęp dla wszystkich chętnych jest darmowy.

NK

Podziel się:

netgraf.pl