Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Otwock. Pijani rodzice opiekowali się czteromiesięcznym dzieckiem

Dodano: 2021-05-06 13:17:55
fot. policja
fot. policja

Policjanci dostali zgłoszenie dotyczące hałasów, które dobiegają z jednego z mieszkań w centrum Otwocka. Sąsiedzi słyszeli awanturę i głos kobiety, która wzywa pomocy. Okazało się, że w mieszkaniu są rodzice z czteromiesięcznym dzieckiem.

Na miejscu policjanci zastali kobietę i mężczyznę. Funkcjonariusze od razu zorientowali się, że mogą być pod wpływem alkoholu. Dodatkowo 53-latek trzymał na ręce czteromiesięczne dziecko.

Pijani rodzice trafili do aresztu

- Mundurowi w rozmowie z 38-latką ustalili, że między nią a jej konkubentem doszło do awantury, w trakcie której mężczyzna ją wyzywał i uderzył pięścią w głowę. Dodała, że od miesiąca ciągle się kłócą i nie mogą porozumieć. Podczas interwencji 53-latek trzymał na rękach ich czteromiesięcznego syna i w obecności policjantów dalej wyzywał partnerkę. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwość wulgarnej pary. Jak się okazało, zarówno matka jak i jej konkubent mieli ponad dwa promile alkoholu w organizmie - informuje sierż. sztab. Paulina Harabin.

Mundurowi wezwali na miejsce pogotowie, żeby medycy zbadali dziecko. Nieodpowiedzialni rodzice zostali zatrzymani i trafili na komendę.

Po wytrzeźwieniu 38-latka wraz z 53-latkiem usłyszeli zarzuty dotyczące narażenia syna na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi do 5 lat więzienia.

pz

Podziel się:

netgraf.pl