Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Narty nie tylko w zimę. Oficjalnie otwarto halowy stok narciarski

Dodano: 2021-06-11 13:07:48
fot. Radio Kolor
fot. Radio Kolor

Fani jazdy na nartach mogą być zadowoleni. Dzisiaj oficjalnie zainaugurowano kompleks Capital Ski, czyli jedynego miejsca w Warszawie z halowymi stokami narciarskimi.

Wszyscy mieszkańcy, zarówno dzieci jak i dorośli, mogą korzystać z dwóch trenażerów, które znajdują się w kompleksie Capital Ski na Górce Szczęśliwickiej, przez cały rok. Może to pozwolić na odpowiednie przygotowanie się do sezonu zimowego, aby bez kontuzji i bezpiecznie jeździć na nartach lub snowboardzie w górach po śniegu.

Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. To oni regulują kąt nachylenia trenażerów jak i prędkość.

Miejsce dobre dla wszystkich

Jest to dobra opcja zarówno dla początkujących jak i wyczynowców.

- Dla początkujących jest to idealne miejsce do tego, aby przyspieszyć proces nauki nawet 8-10 krotnie. Zaś narciarze zaawansowani traktują to miejsce jako idealne miejsce do szlifowania techniki. Wyczynowcy mogą tutaj potrenować w sposób intensywny i poprawić niuanse swojej jazdy - mówi Anna Jaworska-Roguska, która zarządza Capial Ski.

To miejsce to nie tylko halowe stoki narciarskie i nauka jazdy na nartach czy snowbordzie, ale jest również sala fitness i strefa fizjoterapii.

Ośrodek przygotowuje na okres wakacji specjalną ofertę. Dzieci będą mogły mieć tutaj kursy jazdy i zapewnioną opiekę z różnymi atrakcjami. Pojawią się również kursy dla dorosłych i młodzieży.

- Brakowało takiego miejsca. Myślę, że ta lokalizacja, która jednoznacznie jest kojarzona z narciarstwem, więc myślę, że nie ma lepszego miejsca.

Dopełnienie całości

Wiceprezydent Warszawy, Renata Kaznowska mówiła, że otwarcie kompleksu Capital Ski, jest dopełnieniem całości Górki Szczęśliwickiej, która była modernizowana przez kilka lat.

Bardzo się cieszymy. Mieliśmy ją uruchomić w ubiegłym roku, ale przeszkodziła nam pandemia, więc tym bardziej się cieszymy, że jest i możemy powiedzieć, że zakończyliśmy pełną, kompleksową modernizację górki Szczęśliwickiej. Ten ośrodek wygląda magicznie. Fantastycznie przygotowany i wyposażony, a trenerzy mogą od podstaw nauczyć jazdy na nartach.

Ceny

ak to wygląda cenowo? Trening wprowadzający do jazdy na halowym stoku jednorazowy kosztuje 125 złotych, a 2-częściowy 230 złotych. Dla dzieci wejście jednorazowe od poniedziałku do piątku do godziny 15 kosztuje 99 złotych, a po godzinie 16 i w weekendy 119 złotych. Zaś dorosły musi zapłacić odpowiednio 109 złotych i 139 złotych.

W zależności od kupionej opcji jazda na halowym stoku trwa przez łącznie 30 lub 60 minut. Godzina zwykle dzielona jest na 6 setów po 10 minut każdy, z czego 3 sety to jazda na stoku, a kolejne 3 to regeneracja mięśni i ćwiczenia rozciągające zalecone przez instruktora.

Rezerwacji można dokonać w recepcji Capital Ski lub dzwoniąc pod numer 732 237 406

Bartosz Święciński

Podziel się:

netgraf.pl