Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Duża awaria wodociągowa na Pradze

Dodano: 2021-09-15 12:03:48
fot. Twitter/Marek Borkowski/radny dzielnicy Praga-Południe
fot. Twitter/Marek Borkowski/radny dzielnicy Praga-Południe

Utrudnienia w kursowaniu linii nr 9 i 24. To z powodu awarii wodociągowej, do której doszło przy al. Waszyngtona w okolicy Kinowej.

- Z tego powodu musieliśmy skierować tramwaje linii 9 i 24 na trasę objazdową. Tramwaje tych linii jadą teraz ulicą Grochowską, Zamojskiego, Aleją Zieleniecką do Waszyngtona i tutaj wracają na swoje trasy - mówi Radiu kolor Tomasz Kunert z Zarządu Transportu Miejskiego.

Ponadto autobusy linii 521 jadące w kierunku krańca Szczęśliwice obsługują dodatkowo przystanki KINOWA 01 oraz PARK SKARYSZEWSKI 01.

Do awarii doszło na wysokości adresu al. Waszyngtona 41. Woda wylewa się z dużej wyrwy. Na miejscu są służby, ale na razie nie jest znana ani przyczyna usterki, ani jak długo potrwają utrudnienia.

Jak napisał na twitterze radny dzielnicy Praga-Południe Marek Borkowski, "i po trzech miesiącach na #Grochów mamy dokładnie to samo (...) Czyli Miasto Stołeczne Warszawa w pigułce".

Jeszcze w czerwcu w al. Waszyngtona doszło do podobnej awarii. Jak mówił wówczas Radiu Kolor Rzecznik MPWiK Marek Smółka sama awaria nie była gigantyczna, natomiast nastąpił duży wypływ wody.

AKTUALIZACJA

Jak poinformował Radio Kolor Tomasz Kunert, ruch tramwajów w al. Waszyngtona został już wznowiony.

bś/pz

Podziel się:

netgraf.pl