Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Warszawski Festiwal Piwa wraca po ponad rocznej przerwie

Dodano: 2021-09-24 12:20:00
fot.pixabay
fot.pixabay

Po ponad rocznej przerwie, koneserzy złotego trunku będą mieli do dyspozycji aż 60 rodzajów browarów. W dniach 7-9 na Stadionie Legii będziecie mogli wziąć udział w Warszawskim Festiwalu Piwa.

12 edycja festiwalu miała odbyć się już w zeszłym roku. Z powodu obostrzeń sanitarnych wprowadzonych przez rząd został on jednak odwołany.

Warszawa. Każdy smakosz złotego trunku znajdzie coś dla siebie

Na Stadionie Legii na odwiedzających będzie czekać ponad 1000 rodzajów piw, z czego ok. 100 z nich zostało przygotowanych specjalnie na festiwal. Żeby degustacja była łatwiejsza i przyjemniejsza, organizatorzy zadbali o to, aby na miejscu znaleźli się piwni przewodnicy. Będą oprowadzać po festiwalu oraz kierować konsumentów w odpowiednie stanowiska w zależności od ich preferencji.

Na miejscu będzie można wziąć udział w różnych spotkaniach, rozmawiać z właścicielami browarów, a nawet zobaczyć proces warzenia piwa.

Organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu weźmie udział ok. 20 tys. osób. Zadbano również o to, żeby uczestnicy festiwalu nie byli głodni, dlatego przed Stadionem Legii stanie 17 foodtracków.

Agata Roślińska

Podziel się:

netgraf.pl