Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

ReCYCling: Niepotrzebne biustonosze wsparciem dla fundacji

Dodano: 2021-09-24 19:30:02
fot. Pixabay
fot. Pixabay

Zbędne i już nienoszone staniki można oddać do sklepów z bielizną na terenie całej Polski. Dochód trafi do fundacji zajmującej się profilaktyką raka piersi, a my otrzymamy zniżkę na konsultację brafitterki. Ale to nie koniec pomysłów organizatorek akcji Dotykam=wygrywam. Stworzyły specjalną aplikację, dzięki której badanie piersi nigdy nie było łatwiejsze. 

Podczas 10. edycji kampanii Dotykam=Wygrywam organizatorki zachęcają nie tylko do częstego samobadania piersi, ale także do noszenia dopasowanych biustonoszy. One także mają wpływ na zdrowie kobiet.

Zniżkę na poradę brafitterki można otrzymać oddając biustonosz, którego już nie nosimy. Dodatkowo całe wsparcie z przekazanych staników trafi do stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny i fundacji Wsparcie na Starcie. Tutaj znajduje się lista sklepów, które biorą udział w akcji: https://www.dotykamwygrywam.pl/recycling

Jednak najważniejszym elementem tegorocznej kampanii jest #BIUSTOapka

Badanie i porady

- Aplikacja łączy i samobadanie i brafitting, noszenie dobrze dopasowanego biustonosza - zachęca Izabela Sakutova, organizatorka kampanii. - Naszą główną odbiorczynią jest młoda kobieta. Zależy nam na tym, żeby wyrobić w młodych dziewczynach ten nawyk dbania o piersi już teraz - dodaje.

W serwisie znajdzie filmy, które dokładnie wskażą, jak powinno przebiegać samobadanie i na co zwrócić uwagę. Dodatkowo to źródło wiedzy brafittingowej. Aplikacja dla użytkowników systemu iOS i Android jest bezpłatna.

Aleksandra Krawczyk

Podziel się:

netgraf.pl