Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Zapłacili za paliwo, które okazało się... wodą. Ogromna pomyłka jednej ze stacji w Legionowie

Dodano: 2021-09-29 06:36:31
Tagi:
fot.pixabay
fot.pixabay

Zatankował samochód, poszedł do kasy, zapłacił i odjechał, ale na lawecie. Jedna ze stacji Shell w Legionowie zaliczyła ogromną wpadkę. Z dystrybutorów zamiast paliwa leciała woda.

Mieszanka paliwa z wodą była sprzedawana w minioną środę i czwartek. Klienci stacji szybko zorientowali się co się dzieje, bo większość z nich nie była w stanie odjechać ze stacji. Jedna z osób poszkodowanych udała się na stację diagnostyczną. Okazało się, że paliwo było zmieszane z wodą. Jak się okazuje, usunięcie wody z baku nie jest takie proste.

Czym skutkuje nadmiar wody w zbiorniku paliwa?

Woda jest cięższa od paliwa, w związku z czym osiada na dnie zbiornika. Może to spowodować trwałe uszkodzenia w silniku lub całkowity brak pracy. Żeby pozbyć się problemu, najlepiej udać się do mechanika, który w profesjonalny sposób oczyści bak z nadmiaru wody. Wiąże się to z kosztami, na które nie byli przygotowani klienci stacji Shell w Legionowie.

Po wykryciu problemu, stacja benzynowa wstrzymała możliwość tankowania oraz rozpoczęła ustalanie przyczyny tej sytuacji. Wszyscy poszkodowani mogą zgłosić się na stację w celu złożenia reklamacji. Można to też zrobić telefonicznie przez biuro obsługi klienta.

Agata Roślińska 

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci/n// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci/n/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => news [_controller:protected] => news [_action:protected] => show [_uri:protected] => wiadomosci/n/9127/zaplacili-za-paliwo-ktore-okazalo-sie-woda-ogromna-pomylka-jednej-ze-stacji-w-legionowie [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 9127 [title] => zaplacili-za-paliwo-ktore-okazalo-sie-woda-ogromna-pomylka-jednej-ze-stacji-w-legionowie [uri] => wiadomosci/n/9127/zaplacili-za-paliwo-ktore-okazalo-sie-woda-ogromna-pomylka-jednej-ze-stacji-w-legionowie [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci/n/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci/n/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1695741374 ) ) </div> </body> </html>