Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Szykują się zmiany w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Żoliborzu

Dodano: 2021-10-13 07:42:00
fot. UM Warszawa
fot. UM Warszawa

Wygląd ośrodka czy rozwój społeczności lokalnej to tylko kilka z pomysłów, jakie mają paść w trakcie konsultacji społecznych z mieszkańcami. Rozmowy będą dotyczyły zmian i zasad funkcjonowania, jakie mają nastąpić w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Żoliborzu.

OSiR na Żoliborzu to popularny ośrodek sportowy. Korzystają z niego zarówno mieszkańcy dzielnicy jak i zawodowi sportowcy. Wszystko dzięki dużej różnorodności usług, jakie oferuje kompleks. Na miejscu działa między innymi Robotniczy Klub Sportowy "Marymont", należący do jednego z najstarszych klubów sportowych w Warszawie.

Jakie zmiany czekają ośrodek sportowy na Żoliborzu?

Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy wraz z dyrektorem OSiR-u odbyli spotkania z klubami sportowymi, aby poznać oczekiwania sportowców w związku z nadchodzącymi zmianami. Poruszono takie tematy jak organizacja wydarzeń sportowych, liczba miejsc parkingowych czy dostosowanie obiektu do osób z niepełnosprawnościami.

Obecnie trwają konsultacje społeczne, aby dowiedzieć się jakich zmian w ośrodku oczekują mieszkańcy Żoliborza. Swoje opinie można przedstawiać do 31 października, zarówno stacjonarnie jak i on-line. Koncepcje zmian dotyczą między innymi aktywności i sposobu wykorzystania ośrodka, wygody korzystania z obiektu, wyglądu oraz rozwoju społeczności lokalnej.

Agata Roślińska 

Podziel się:

netgraf.pl