Był ścigany listem gończym, okazało się, że miał 8 kg narkotyków

fot. KMP w Siedlcach

43-latek został skazany na dwa lata więzienia i był poszukiwany listem gończym. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach ustalili miejsce pobytu mężczyzny i wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali go w jego mieszkaniu. 

– Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w momencie gdy podjechał on do miejsca zamieszkania. W samochodzie, którym się poruszał ujawniono woreczki foliowe z białym proszkiem oraz susz roślinny. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych trafiono na kolejne substancje odurzające w postaci białego proszku i suszu roślinnego dużej ilości gotówki oraz kilku telefonów komórkowych – przekazała nadkom. Agnieszka Świerczewska. 

W kolejnym samochodzie odnaleziono siedem kilogramów suszu roślinnego. Obecnie przebywa w zakładzie karnym, gdzie poczeka na finał sprawy z narkotykami w roli głównej.

Udostępnij ten artykuł!

Najnowsze podcasty