Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Przebojowy głos

Baranovski

Przed 2018 rokiem mało kto słyszał o Wojtku Baranowskim. Świat polskiej muzyki był wtedy zdecydowanie mniej barwny. Bo kiedy już usłyszał, to zrobił się niezły "Dym"!

Wspomniany już hit Baranovskiego to tylko jeden z wielu. Bo prawda jest taka, że czego Wojtek nie wyda, okazuje się wielkim sukcesem. Potrzebujecie dowodów? Bardzo proszę: "Luźno" czy najnowszy singiel "Zbiór" chyba Was już przekonały. 

Słuchacze Radia Kolor doskonale go znają. I będą mogli poznać jeszcze lepiej, bo Baranovski zagra na naszej gali urodzinowej, podczas której rozdamy Grube Ryby 2019. Czy pojawi się na scenie także jako laureat? To zależy od Was!

Głosowanie zakończone
Daria Zawiałow

Daria to modelowy przykład artystki, która dąży do celu. Artystyki, która próbuje i walczy. Walkę o swoją przyszłość zaczęła już jako siedmiolatka, kiedy stanęła na scenie telewizyjnego programu "Od przedszkola do Opola". Później były m.in. już "dorosłe" opolskie "Debiuty" czy półfinał "Mam talent". 

W 2017 wydała swój debiutancki album "A kysz", który zapewnił jej szerokie grono fanów i uznanie krytyków. Za swój debiut otrzymała m.in. dwa Fryderyki, a nazwisko Zawiałow stało się wyróżniającą marką na polskim rynku muzycznym. 

Nie zajęła się jednak odcinaniem kuponów od kariery (za słowo kariera pewnie się obrazi na nas), a wzięła się do pracy. Jej efekt to drugi album "Helsinki". Z pierwszym singlem "Szarówka", do którego powstał wzruszający teledysk i rozkręcił akcję wspierania bezdomnych zwierząt. Podczas ostatniej trasy koncertowej Daria zebrała ponad 2 tony karmy dla zwierząt! 

Głosowanie zakończone
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło to stały bywalec wśród nominowanych do Grubych Ryb Radia Kolor. Nie może być inaczej, skoro wobec jego twórczości nie da się przejść obojętnie!

Od ponad 8 lat, czyli od jego przygody z programem "X Factor" to jeden z największych pracusiów wśród polskich artystów. Jako słuchacze - możemy tylko się z tego cieszyć! Pierwszy poważny "urlop" zrobił sobie w 2017 roku, kiedy na rok zniknął ze sceny. I warto było poczekać, bo powrót był godny Dawida - z wielkim hukiem!

Pod koniec ubiegłego roku poznaliśmy jego trzecie "dziecko" - album "Małomiasteczkowy". Który jak zwykle - zaskoczył, oczarował i wypromował kolejne przeboje. Cała Polska śpiewała "Znowu jadę do Ciebie sam...", czy mruczała, że "Nie ma fal". No i tłumnie zameldowała się na trasie "Małomiasteczowy tour", a w tym roku na "Wielkomiejskim tour". Wisienką na torcie będzie wspólny koncert Dawida i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym 29 września. No bo jaki inny artysta znad Wisły z łatwością wyprzeda dziś Narodowy...?

Głosowanie zakończone
Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski to kolejny artysta z cyklu: "Ja Wam jeszcze pokażę!". Na początku XXI wieku wygrał drugą edycję "Idola". Miała być wielka kariera, ale "Zalef" szybko zniknął z wielkiego świata show-biznesu. Prawie 10 lat po debiucie powróćił z drugą płytą i (w końcu) wypłynął na szerokie wody.

Rok 2018 w swojej karierze może zaliczyć bez wątpienia do tych udanych. Odważny projekt "Zalewski śpiewa Niemena" przyniósł mu uznanie krytyków. Natomiast ponowny udział w "Męskim Graniu" sprawił, że dziś Krzysztof Zalewski to jeden z topowych polskich wokalistów. Utwór "Początek" z udziałem Dawida Podsiadło i Korteza to jeden z największych hitów 2018, a Krzysztof dodatkowo może pochwalić się faktem, że jest jego autorem - odpowiada za tekst i muzykę. 

Rok 2019 też zaczął się przyjemnie - utworem do filmu "Kurier" pod tym samym tytułem Zalewski ponownie podbił serca słuchaczy Radia Kolor. Czy na tyle, by ofiarowali mu Grubą Rybę? Przekonamy się już 7 czerwca!

Głosowanie zakończone
Paweł Domagała

Pamiętamy jak zapraszaliśmy Pawła do wakacyjnego programu "Wpół do weekendu". Ktoś rzucił wtedy "Może Paweł Domagała, taki fajny aktor, teraz bierze się za śpiewanie...". Bo w lipcu 2018 roku mało kto wiedział, że Paweł to także "fajny" wokalista. Zagraliśmy wtedy singiel "Weź nie pytaj" i zaczęło się...

Nasi słuchacze oszaleli na punkcie Pawła. Zresztą, nie byli jedyni, bo "Weź nie pytaj" stał się jednym z największych hitów minionego roku. Płyta "1984", którą Paweł wydał własnym sumptem już dwukrotnie pokryła się platyną, a kiedy jej autor gra gdzieś koncert, przy próbie kupna biletów najczęściej pojawia się komunikat "sold out".

Zatem, zgodnie z sugestią samego autora, pytania są zbędne. Tu trzeba decydować, czy Paweł będzie laureatem Grubej Ryby 2019!


Głosowanie zakończone

Dziś już zagłosowałeś

Można głosować tylko raz dziennie. Zachęcamy do głosowania jutro!

Dziękujemy za oddanie głosu

Na Twój adres e-mail przesłaliśmy link potwierdzający!

Dziękujemy za oddanie głosu

Zamknij popup Grube Ryby Logo

Głos zapisany, dziękujemy

Chcesz dodatkowo wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne zaproszenie na galę wręczenia Grubych Ryb 2019?
Uzasadnij krótko swój wybór i podaj swój adres mailowy.
netgraf.pl