Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Życie ze smakiem

BioBazar

Typowa lista zakupów: pieczywo, jajka, ser, owoce, warzywa, jakieś kosmetyki... Można to kupić wszędzie, ale co jeśli chcielibyśmy, żeby wszystkie artykuły pochodziły od ekologicznych rolników i producentów? W takim przypadku jedynym słusznym wyborem miejsca na zakupy będzie BioBazar.

BioBazar to nie tylko targ z ekologiczną żywnością - to miejsce przyjazne dla fanów zdrowego stylu życia. Na BioBazarze zjesz śniadanie, lunch, weźmiesz udział w warsztatach, a nawet posłuchasz koncertu i oddasz zużyty sprzęt elektroniczny. BioBazar to miejsce pyszne, zdrowe i inspirujące.

Jeżeli chcecie przekonać się na własnej skórze, wystarczy odwiedzić Mokotów. BioBazar znajdziecie przy Wołoskiej 3.

https://biobazar.org.pl/

Głosowanie zakończone
Foodsi

Na pytania: Jak zjeść smacznie, a przede wszystkim - jak zjeść taniej? Odpowiedzią jest jedno słowo: Foodsi. Aplikacja Foodsi to innowacja w dziedzinie zamawiania jedzenia.

Jej autorami są dwaj młodzi ludzie - Mateusz i Kuba. Swoją pracę rozpoczynali od gastronomii i wiedzieli doskonale, ile jedzenia trzeba wyrzucać. Pomyśleli, że czas to zmienić. I tak narodziła się aplikacja Foodsi. Dzięki niej możesz kupić posiłek z pobliskiej restauracji nawet o 70% taniej. Posiłki są przecenione ponieważ nie zostały kupione i następnego dnia nie byłyby zdatne do sprzedaży.

Każdego roku w Polsce marnuje się aż 9 milionów ton jedzenia. Dzięki Foodsi spora część zamiast do kosza, trafia na talerze, a nas aż podziw bierze na myśl o tym pomyśle.

http://www.foodsi.pl/

Głosowanie zakończone
Lokalny Rolnik

Można powiedzieć, że Lokalny Rolnik.pl to trochę targ, trochę sklep internetowy, ale przede wszystkim to źródło zdrowej żywności bezpośrednio od starannie wyselekcjonowanych producentów. Zakupy warzyw, owoców, nabiału, mięsa, wypieków i wszystkiego co może trafić na nasze stoły prosto z czystych i ekologicznych upraw.

LokalnyRolnik.pl odkrywa zapomniane smaki polskiej wsi: pachnące warzywa i owoce z czystych regionów Polski, tradycyjne wędliny bez chemii i ulepszaczy lub ręcznie robiony chleb i pierogi jak u babci. Dzięki tej sieci wygodnie kupisz zdrowe i świeże produkty i to w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, bo bez pośredników.

Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę, zamówić wybrane produkty i odebrać w wybranym punkcie, bądź zamówić z dostawą do domu. 

https://lokalnyrolnik.pl/

Głosowanie zakończone
Piknik Warszawski

Lubicie kuchnię indyjską, azjatycką, potrawy wege, lody rzemieślnicze albo pierogi? Tylko gdzie znaleźć miejsce, gdzie będzie można tego wszystkiego spróbować? Jedno z najciekawszych znajdziecie w Warszawie, na Polu Mokotowskim. To właśnie tam w malowniczej i relaksującej scenerii odbywają się kulinarne wydarzenia na terenie Pikniku Warszawskiego.

To tu spotkacie m.in. Wege Bazar czy festiwale kuchni z całego świata!Każda odsłona wydarzenia to święto poszukiwaczy nowych smaków. Jeśli nie macie czasu na szukanie - wpadnijcie na piknik. Tam na pewno odkryjecie ulubione, choć jeszcze nie do końca poznane kulinarne rejony.

Możecie wybrać się w pyszną podróż przy Wawelskiej 5. Aktualne wydarzenia i szczegóły znajdziecie na facebooku Pikniku Warszawskiego.

https://www.facebook.com/piknikwarszawski/

Głosowanie zakończone
Nocny Market

Trudno powiedzieć czy to bardziej Berlin, azjatycki targ, czy po prostu Warszawa. Na pewno miejsce, gdzie życie towarzystkie rozwija się równie intensywnie, co zapachy najrozmaitszych kuchni dostępnych od ręki.

Nocny Market to już kultowe miejsce dla wszystkich tych, którzy od wczesnych śniadań wolą podjadanie po 18-tej. Różnorodne kulinarne doznania z całego świata w jednym miejscu. I atmosfera, którą pokochała cała Warszawa. W gronie nominowanych nie mogło zabraknąć tego miejsca, tym bardziej, że po wielu miesiącach niepewności w najbliższym sezonie wraca na swoje dawne miejsce.

Remont Dworca Głównego trwa, jednak uda się powrócić na jego perony. Nocny Market zagości tam ponownie między 17 a 19 maja 2019 r. 

https://www.facebook.com/nocnymarket/

                                                                                                                                                                                      Partner kategorii:

Głosowanie zakończone

Dziś już zagłosowałeś

Można głosować tylko raz dziennie. Zachęcamy do głosowania jutro!

Dziękujemy za oddanie głosu

Na Twój adres e-mail przesłaliśmy link potwierdzający!

Dziękujemy za oddanie głosu

Zamknij popup Grube Ryby Logo

Głos zapisany, dziękujemy

Chcesz dodatkowo wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne zaproszenie na galę wręczenia Grubych Ryb 2019?
Uzasadnij krótko swój wybór i podaj swój adres mailowy.
netgraf.pl