Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Przebojowy głos

Ania Dąbrowska

Ania zalicza do nielicznego grona artystów, którzy z każdym kolejnym albumem dają światu kolejne przeboje! Mało tego, nawet składanka z największymi hitami Ani też przyniosła nowy przebój! "Z Tobą nie umiem wygrać" to jedna z najpopularniejszych piosenek 2017 roku. Artystka z Grubymi Rybami już dobrze się zna! Ania była gwiazdą Grubych Ryb 2015, kiedy oczarowała gości swoim występem na scenie, była także nominowana w kategorii Przebojowy głos w ubiegłym roku. Czy powróci na naszą scenę? Decydujcie!

fot. mat. prasowe

Głosowanie zakończone
Baranovski

Baranovskiemu nie można odmówić konsekwencji i pracowitości. Muzyką zajmuje się od lat i to na wielu płaszczyznach, bowiem Wojtek Baranowski to nie tylko wokalista, ale i gitarzysta, klawiszowiec czy autor muzyki i tekstów. Związany z takimi zespołami jak EleanoreKrieger czy Xxanaxx, z którym gra od kilku lat. W 2014 roku próbował swoich sił w "The Voice of Poland" jako samodzielny wokalista. I doczekał się zasłużonego sukcesu w 2018 roku. Jego debiutancki singel "Dym" szturmem podbija listy przebojów i serca słuchaczy Radia Kolor. I może przynieść Baranovskiemu pierwszą nagrodę - Grubą Rybę 2018!

fot. mat. prasowe

Głosowanie zakończone
Kuba Badach

Fani Kuby Badacha to ludzie obdarzeni bardzo dużą cierpliwością. Bo ten artysta każe na siebie czekać. Swój trzeci solowy album wydał po ośmioletniej przerwie. Płyta "Oldschool" jest jednak najlepszym dowodem na to, że cierpliwość popłaca... W naszej (skromnej) ocenie to jedno z najciekawszych polskich wydawnictw poprzedniego roku. Kuba mistrzowsko łączy tu elementy popu z jazzem czy soulem. Muzycznie - to w 100% dzieło Badacha. Natomiast za warstwę tekstową odpowiadała m.in. żona muzyka - Aleksandra Kwaśniewska, która jest m.in. autorką piosenki "Jestem kimś"; gdzie Kuba śpiewa: "Jestem kimś, mistrzem, orłem, rekordzistą i szychą, gwiazdą i najgrubszą z ryb". Czy te słowa okażą się prorocze? Wszystko zależy od Was!

Głosowanie zakończone
Last Blush

Jako radiowców, mało co cieszy nas tak, jak to, kiedy otrzymujemy od Was maile typu: "Świetna piosenka, co to?!". A takich wiadomości dostaliśmy całkiem sporo, kiedy zagraliśmy dla Was "About You" duetu Last Blush. Ten utwór na 103 FM miał swoją premierę i szturmem podbił serca naszych słuchaczy. Co nas absolutnie nie dziwi, bo to produkcja na światowym poziomie! I to z naszego rodzimego, warszawskiego podwórka. Dorota Morawska i Adam Nowak tworzą razem muzykę od ponad 7 lat i zaczynają wypływać na szerokie wody. Mają już na koncie występ chociażby na Selector Festival, a w tym roku znaleźli się w zaszczytnym gronie artystów zaproszonych na Open'er Festival oraz... nominowanych do Grubych Ryb! ;)

fot. mat. prasowe

Głosowanie zakończone
Natalia Kukulska

W jej przypadku jedyną stałą jest zmiana. Od wielu lat swoimi muzycznymi projektami zaskakuje słuchaczy, a jednocześnie na nowo definiuje słowo „przebój”. Do tej pory poznaliśmy różne muzyczne twarze Natalii Kukulskiej – był pop, był soul, były też brzmienia spod znaku R&B, a od kilku lat – ze świetnymi efektami - eksperymentuje z elektroniką. Każdą kolejną płytą udowadnia, że muzyka na światowym poziomie może powstawać również nad Wisłą. I chociaż z okładki najnowszej, trzynastej w dorobku płyty woła do nas „Halo tu Ziemia”, to na koncertach publiczność zabiera w kosmos. Czy trzynastka okaże się szczęśliwą liczbą i przyniesie jej Grubą Rybę? O tym przekonamy się 25 maja!

Głosowanie zakończone

Dziś już zagłosowałeś

Można głosować tylko raz dziennie. Zachęcamy do głosowania jutro!

Dziękujemy za oddanie głosu

Na Twój adres e-mail przesłaliśmy link potwierdzający!

Dziękujemy za oddanie głosu

Zamknij popup Grube Ryby Logo

Głos zapisany, dziękujemy

Chcesz dodatkowo wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne zaproszenie na galę wręczenia Grubych Ryb 2018?
Uzasadnij krótko swój wybór i podaj swój adres mailowy.