Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

W formie

Aga ma smaka

Aga ma smaka, to blog Agi Kopczyńskiej, która o dietetyce i zdrowej kuchni wie wszystko, a nawet trochę więcej.

Jeśli ktoś szuka informacji o zdrowej kuchni, zmianie nawyków żywieniowych, to blog Agi powinien być pierwszym przystankiem na drodze do Waszego zdrowia.

Jak zacząć? Jak nie oszaleć? Jak gotować szybko i zdrowo mając dwie lewe ręce do gotowania? Wszystko się da. Bez glutenu, bez nabiału, bez cukru, bez jaj, bez mięsa - też się da! Skoro Aga tak mówi, to nawet nie próbujemy dyskutować.

https://www.facebook.com/agamasmaka/

Głosowanie zakończone
Anka Dziedzic

Jak sama o sobie mówi: autentyczna i nieidealna, której sport towarzyszy od zawsze i która chce się nim dzielić.

Czuje, że żyje dopiero jak solidnie wypoci się na macie. Wykwalifikowana instruktorka pływania, narciarstwa, fitnessu, a także dietetyczka, dla której zdrowie jest pasją i sprawia wrażenie, że chciałby tą pasją zarazić cały świat. Powoli jej się to udaje, bo nas już kupiła!

Zasłynęła jako Fit Mom - autorka programów dedykowanych kobietom w ciąży i powracających do formy po urodzeniu dziecka. A w wolnych chwilach prowadzi obozy i treningi personalne. Jeśli zastanawiacie się kiedy się zmęczy - odpowiedź brzmi: nigdy!

https://www.facebook.com/AnkaDziedzicFanPage/

Głosowanie zakończone
Łukasz Grass

Zdecydowana większość kojarzy Łukasza Grassa jako wieloletniego dziennikarza telewizyjnego i radiowego. Także związanego z Radiem Kolor, gdzie prowadził program "Manager inspiracji", który powstawał we współpracy z Business Insider Polska, którego Łukasz był redaktorem naczelnym. Jednak on nie tylko newsami żyje...

Łukasz to zapalony sportowiec. Zakochany w triathlonie i to w jego ekstremalnym wydaniu - Ironmanie, w którym startował już wielokrotnie. Założyciel serwisu www.akademiatriathlonu.pl, autor wielu książek - w tym pozycji "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą" - historii Jerzego Górskiego, na podstawie której powstał film Łukasza Palkowskiego "Najlepszy".

Łukasz udowodnił, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno. Teraz zaraża tym myśleniem innych. Jego najnowszą "ofiarą" jest Tomasz Sekielski, który gubi już dziesiątki kilogramów pod czujnym okiem kandydata do Grubej Ryby. Łukasz wciąż nieśmiało działa w sieci, więc teraz i my go zmotywujemy! Zapraszamy na jego grupę Łukasz Grass - 8 minut motywacji na Facebooku! (fot. Karol Bannach)

Głosowanie zakończone
Panna Anna

Powiedzieć, że Anna biega, to w zasadzie nic nie powiedzieć. Bo Anna biegała już wszędzie: na Islandii, Cyprze, Grenlandii, w Holandii, Wielkiej Brytanii, Czechah i tak możemy wymieniać do rana. Ale nie o bieganie Annie chodzi!

Bieganie to tylko skutek wywrócenia jej życia do góry nogami. Kiedyś biegała głównie od imprezy do imprezy i nie rozstawała się z... papierosem! Aż pewnego dnia uznała, że czas na zdrowie. I jak zaczęła biec, to do dzisiaj się nie zatrzymała wciągając w swoją zdrową pasję wszystkich, których spotyka na swojej... trasie.

Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z bieganiem i przestawić życie na zdrowe tory - jej blog powinien być dla Ciebie przystankiem numer 1. Bo Anna po prostu udowadnia, że zawsze "da się"!

Głosowanie zakończone
Qczaj

Podobno jego babcia chciała, żeby był księdzem, a on wolał być aktorem. Babcia rezolutnie stwierdziła, że nadal nic nie stoi na przeszkodzie, bo Ojciec Święty też chciał być aktorem. I dopiął swego. Wziął udział w castingu w Teatrze Buffo i udało mu się zdobyć zaufanie samego Janusza Józefowicza. Jednak po pewnym czasie uznał, że jednak aktorstwo to nie jest jego bajka. 

Stanęło na tym, że Daniel Qczaj został po prostu sobą... Czyli facetem, który jak się schyla po papier, to robi przy okazji serię pompek, a żarówki zmienia w trakcie podciągania.

Qczaj to trener, motywator i pasjonat życia, który z typowym góralskim temperamentem mówi: "żoden cud się nie wydorzy, jeśli nie ruszysz rzyci z miejsca". Jego główne przesłanie to: "UKOCHOJ SIE!" zaakceptuj się, ale po to żeby zacząć walkę o siebie! 

                                                                                                                                                      Partner kategorii:
   

Głosowanie zakończone

Dziś już zagłosowałeś

Można głosować tylko raz dziennie. Zachęcamy do głosowania jutro!

Dziękujemy za oddanie głosu

Na Twój adres e-mail przesłaliśmy link potwierdzający!

Dziękujemy za oddanie głosu

Zamknij popup Grube Ryby Logo

Głos zapisany, dziękujemy

Chcesz dodatkowo wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne zaproszenie na galę wręczenia Grubych Ryb 2019?
Uzasadnij krótko swój wybór i podaj swój adres mailowy.
netgraf.pl