Kolejny pożar w Ząbkach. Zapaliła się hala garażowa jednego z bloków

fot. Pixabay

W niedzielę wieczorem w Ząbkach doszło do kolejnego pożaru w ostatnim czasie. Ogień pojawił się w garażu podziemnym jednego z bloków przy ul. Powstańców. Płomienie zajęły kilka samochodów, a kłęby dymu wydobywały się z kanałów wentylacyjnych i wypełniły okolicę.

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali o godzinie 21:27. – Po przybyciu na miejsce strażacy zastali kłęby dymu wydobywające się z wentylacji oraz hali garażowej. Mieszkańcom udało się samodzielnie ewakuować z budynku. Ogniem zajęło się pięć samochodów osobowych.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W kulminacyjnym momencie akcji gaśniczej uczestniczyło 13 zastępów straży pożarnej. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie przyczyn pożaru.

Kolejny pożar w Ząbkach

To już drugi pożar przy ulicy Powstańców w ostatnich tygodniach. Na początku lipca ogień strawił poddasze i górne kondygnacje jednego z bloków, pozbawiając dachu nad głową ponad 500 osób. W tamtym zdarzeniu zniszczonych zostało ponad 200 mieszkań, a budynek został wyłączony z użytkowania do czasu zakończenia ekspertyz technicznych.

Udostępnij ten artykuł!

Najnowsze podcasty

Nowa aplikacja mobilna RadiaKolor

Daj nam znać!

Coś ciekawego wydarzyło się w Warszawie lub okolicach? 
Warto nagłośnić ciekawą inicjatywę? Może urzędnicy się nie popisali? 

Poinformuj o tym dziennikarzy Radia Kolor! 
Z przyjemnością zajmiemy się Twoim tematem.
W razie potrzeby – gwarantujemy anonimowość.