Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Weekend z Kolorem: Wysoka wrażliwość

Świetnie odczytujesz i chłoniesz nastroje innych ludzi? Nieustannie wszystko analizujesz, a nadmiar bodźców cię męczy? Wrażliwość przetwarzania sensorycznego, czyli wysoka wrażliwość (WWO) to cecha 20 proc. społeczeństwa. Jak uczynić z niej atut, by móc funkcjonować prywatnie i zawodowo bez nadmiernego przejmowania się wszystkimi i wszystkim dookoła - o tym opowiedziała Joanna Kozłowska, autorka bloga "Dziewczyno działaj" oraz książki "Wysoka wrażliwość. Poradnik dla tych, którzy czują za dużo". 

Weekend z Kolorem: Światowy Dzień Kosmosu

Nie da się ukryć, że żyjemy w czasach odkryć naukowych i owocnych poszukiwań życiodajnej wody w kosmosie. Co nam da taka wiedza? Czy sektor kosmiczny ma w Polsce potencjał? Czy polscy naukowcy mają szansę na ciekawy zawód i dobre zarobki? Przemysław Rudź z Polskiej Agencji Kosmicznej odpowiedział na te i inne pytania, a pretekstem do rozmowy był Światowy Dzień Kosmosu, który obchodzimy 21 maja.

Kawałek Polski 16.05.2022

Kawałek Polski w Radiu Kolor w poniedziałek o 21:00. Zaprasza Martyna Wawryło.

Tydzień ekspercki: REKOPOL

Czym jest Dzień bez śmiecenia i jak prawidłowo segregować odpady? Opowiedział o tym Michał Mikołajczyk z firmy REKOPOL – organizacji odzysku opakowań, organizatora kampanii Dzień bez śmiecenia.

Kawałek Polski 09.05.2022

Godzina z muzyką od polskich artystów – Kawałek Polski w poniedziałki o 21:00 w Radiu Kolor.

Weekend z Kolorem: Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska należy do najbardziej topowych aktorek, więc nic dziwnego, że można ją oglądać ją teraz aż w trzech produkcjach Netflixa.  Mało tego, zobaczymy ją też na deskach stołecznych teatrów:  Teatru Polonia, Och Teatru oraz Teatru Mała Warszawa. Aktorka realizuje się zawodowo pisząc książki, scenariusze i HERstorie w ramach projektów Fundacji Girlsy. A o czym jeszcze marzy młoda, ambitna mama - zdradziła w rozmowie z Radiem Kolor.

Pełna kultura 01.05.2022

To już ostatnie wydanie Pełnej kultury. Na koniec odpowiemy na bardzo mroczne pytanie - jakie doświadczenie przynosi nam gra dotycząca zagadki tajemniczego morderstwa?

Weekend z Kolorem: Monika Anna Popowicz

11 maja br. o godz. 19:00 startuje 20. jubileuszowa Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowana przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei. Aukcji towarzyszyć będzie pokaz przedaukcyjny dzieł, o której opowiedziała Prezes Fundacji Monika Anna Popowicz.

Zbawienie w pracy: Monika Sobień Górska

„Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze" -​ to tytuł najnowszej książki Moniki Sobień-Górskiej. Jak żyją więc polscy miliarderzy? Czy pieniądze rzeczywiście dają im szczęście? Jak do tego tematu podchodzą ich bliscy? O tym w Radiu Kolor opowiadała autorka - Monika Sobień-Górska.

EKOsfera 27.04.2022

Sejmik Województwa Mazowieckiego wprowadził zmiany dotyczące ustawy antysmogowej. Listę nowych przepisów przedstawił Paweł Worobiej.

Kawałek Polski 25.04.2022

Kawałek Polski w poniedziałki o 21:00 na 103 FM. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 25.04.2022

Według naukowców musimy przyzwyczaić się do ekstremalnej pogody w letnie miesiące. Co zrobić, aby zmniejszyć częstotliwość gwałtownych zjawisk pogodowych? O tym w najnowszej EKOsferze.

Pełna kultura 24.04.2022

Pierwsze samochody elektryczne pojawiły się już pod koniec XIX wieku, ale dlaczego przez ponad sto lat praktycznie nie istniały rynku samochodowych i stały się popularne dopiero w ostatnich latach? Poszukaj odpowiedzi w Pełnej kulturze.

Pomoc dla chorych dzieci z Ukrainy

Jak wygląda pomoc dzieciom i co możemy zrobić? O tym z Panią Katarzyną Parafianowicz – Prezes Fundacji Serce Dziecka rozmawiała Justyna Sokołowska:

Weekend z Kolorem: Piotr Kościelny

Wschowa to spokojne, niewielkie miasto, którego sielankę przerywają dwie zagadkowe śmierci. Na swoje życie targnęli się były nauczyciel i ksiądz miejscowej parafii... Sprawę bada policjantka, Marta Lipowicz. W sieć powiązań, sytuacji i mrocznych wydarzeń wprowadza nas Piotr Kościelny z zawodu prywatny detektyw, pisarz z zamiłowania. O swoim najnowszym thrillerze pt."Dom" opowiedział na 103FM. Radio Kolor jest patronem medialnym książki.

Ogródki ze smakiem marki Electrolux

Ekologiczna edukacja powinna zaczynać się w jak najmłodszym wieku. Stąd pomysł na "Ogródki ze smakiem" marki Electrolux, o których rozmawiała Justyna Sokołowska.

EKOsfera 20.04.2022

Niedobory jodu można "nadrobić" nad polskim morzem. Jeśli jednak wycieczka na wybrzeże nie jest możliwa, możemy zrobić to w domu.

Pełna kultura 17.04.2022

W prowincji Syczuan w Chinach kursuje specjalny pociąg, którego pasażerowie mogą przewozić zwierzęta z gospodarstw domowych. Na pokładzie pociągu można również sprzedawać produkty role. Po co to wszystko? Odpowiedź w najnowszym wydaniu Pełnej kultury.

Weekend z Kolorem: Sylwia Majcher

Jakie świąteczne dania sprzyjają mądremu gospodarowaniu żywnością? Co zrobić z nadwyżką warzyw przygotowanych na sałatkę jarzynową? O Wielkanocy w stylu zero waste rozmawialiśmy z Sylwią Majcher, edukatorką ekologiczną, autorką wielu książek na temat niemarnowania żywności.

W dobrą stronę: Kinga Ilgner

Kultura Otwarta - nie tylko na teatr. Rozmowa z Kingą Ilgner 

EKOsfera 13.04.2022

Sposoby na niemarnowanie jedzenia przedstawił Paweł Worobiej.

Kawałek Polski 11.04.2022

Kawałek Polski w ;poniedziałki o 21:00 na 103 FM. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 11.04.2022

Jakie samochody najbardziej zanieczyszczają powietrze i co możemy z tym zrobić? Odpowiedź w EKOsferze.

Pełna kultura 10.04.2022

Polskie wyroby swoje zastosowanie znajdują również na chińskim rynku. Do Państwa Środka trafiły między innymi strażackie hełmy produkowane przez firmę z Polski.

Weekend z Kolorem: Ewa Ziętek

Ewa Ziętek w swojej karierze aktorskiej związana była z wieloma stołecznymi teatrami: Teatrem Narodowym, Teatrem Rozmaitości oraz Teatrem Dramatycznym. Zadebiutowała 50 lat temu rolą Panny Młodej u Andrzej Wajdy w słynnej ekranizacji „Wesela” Wyspiańskiego. Z okazji jubileuszu pracy scenicznej, w Teatrze Kwadrat można oglądać monodram z jej udziałem pt. „Nieostrość widzenia”. Inspiracją do jego powstania była historia Zofii Książek-Bregułowej, poetki, łączniczki AK, niewidomej aktorki. O sztuce opowiedzieli nam Ewa Ziętek i Remigiusz Grzela, dramaturg.

Wieczór ekspertów z ESTELL

Czym jest medycyna estetyczna, jak mądrze z niej korzystać i w jaki sposób zadbać o skórę na wiosnę? Między innymi na te pytania odpowiedział Krzysztof Jakubowski – doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

W dobrą stronę: Ostap Junko

Jak nie dać się dezinformacji? Rozmowa z twórcą Ukraińskiego Telegrafu - Ostapem Junko.

EKOsfera 06.04.2022

Świadomość konsumentów stale rośnie. A jak to wygląda w przypadku wyboru preparatów do pielęgnacji skóry? O tym Zuzanna Mierzejewska – organizatorka targów EKOCUDA.

Kawałek Polski 04.04.2022

Kawałek Polski w Radiu Kolor w poniedziałki o 21:00. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 04.04.2022

Czy można czerpać surowce naturalne bez negatywnego wpływu na środowisko? Na to pytanie odpowiedziała Ewa Surma – wiceprezes zarządu marki Iodica.

Dzień z ESTELL

Dzień z kliniką medycyny estetycznej ESTELL to m.in. rozmowa o tym, jak przygotować skórę pod najnowszy trend makijażowy "make-up no make-up". Mówiły o tym: dr Katarzyna Bornikowska, endokrynolog, lekarz medycyny estetycznej oraz Maria Koniec, kosmetolog.

Pełna kultura 03.04.2022

W najnowszym wydaniu Pełnej kultury oprowadzimy Was po najnowszym porcie lotniczym w stolicy Chin - Lotnisku Daxing.

Weekend z Kolorem: Adela Parchimowicz

Adela Parchimowicz jest pierwszą w Polsce asystentką zaręczynową. W rozmowie z nami podpowiada, czy Warszawa ma potencjał do organizacji nietuzinkowych zaręczyn. Mówi też o kobietach, które przejmują inicjatywę w kwestii oświadczyn i o osobach, dla których data zaręczyn jest szczególnie ważna.

EKOsfera 30.03.2022

Jak ruch samochodowy wpływa na jakość wody? Odpowiedź w EKOsferze.

Kawałek Polski 28.03.2022

Kawałek Polski na 103 FM. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 28.03.2022

Jakie kosmetyki naturalne i wegańskie znajdziemy na wiosennej edycji Targów Kosmetyków Naturalnych EKOCUDA? Odpowiedzi udzieliła Zuzanna Mierzejewska - organizatorka wydarzenia.

Pełna kultura 27.03.2022

Dziś zabieramy Was do miasta Quanzhou, w którym integrowały się kultury z całego świata.

Weekend z Kolorem: Jan Piotrowski

Jak Dzielnica Wisła i tereny wokół warszawskiego odcinka rzeki będą się zmieniać w kolejnych miesiącach? Jakie czekają nas tu atrakcje w sezonie wiosenno-letnim? Na te i inne pytania odpowiada Jan Piotrowski, Pełnomocnik Prezydenta Warszawy ds. Wisły.

Kolor po godzinach: Project Room w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

O wyjątkowej ekspozycji "Droga" Pawła Łubkowskiego w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski opowiadała w Radiu Kolor Krystyna Różańska - Gorgolewska, kuratorka Project Roomu.

EKOsfera 23.03.2022

Jak zmiany klimatu wpływają na życie alergików? O tym w EKOsferze.

W dobrą stronę: Piotr Przybyłek i Gabriel Bernat

„Gwiazdorskie Rozmowy” - o projekcie opowiadają Piotr Przybyłek i Gabriel Bernat.

Kawałek Polski 21.03.2022

Martyna Wawryło zaprasza na pierwsze wiosenne wydanie Kawałka Polski w Radiu Kolor.

EKOsfera 21.03.2022

Greenwashing – czym jest i jak go rozpoznać? O tym w najnowszym wydaniu EKOsfery.

Pełna kultura 20.03.2022

W jaki sposób zostać artystą? Odpowiedź w najnowszym wydaniu Pełnej kultury.

fot. Przemek Pączkowski

Tytus Brzozowski

Tytus Brzozowski to architekt, akwarelista, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Twórca najbardziej rozpoznawalnych antysmogowych murali warszawskich opowiedział w Radiu Kolor o sobie, swojej twórczości i aukcji najnowszego obrazu pn. "Kijów-Warszawa". W ten sposób artysta chce okazać swoje wsparcie Ukrainie.

Tydzień ekspercki: Oponeo.pl

Dlaczego nie warto jeździć na oponach zimowych latem? Dlaczego kupowanie używanych opon nie jest najlepszym pomysłem? Jak rozpoznać wiek opony, jej przydatność do jazdy, stopień zniszczenia? Odpowiedzi znajdziesz w Tygodniu eksperckim na 103 FM. Rozmowę z Ernestem Pujszo - dyrektorem handlowym i członkiem zarządu Oponeo.pl przeprowadziła Justyna Sokołowska.

EKOsfera 17.03.2022

Czym różni się naturalny jod od jodków syntetycznych? O tym Ewa Surma – wiceprezes zarządu marki Iodica.

Teoria strun 16.02.2022

To już ostatnie wydanie Teorii strun. Na godzinę z gitarowymi brzmieniami zaprasza Konrad Czubaj.  

W dobrą stronę: Katarzyna Katana

Darmowy radca prawny? To w Warszawie możliwe! - Rozmowa z mecenas Katarzyną Kataną.

Muzyka miasta 15.03.2022

Paweł Worobiej zaprasza na ostatnie wydanie Muzyki miasta w Radiu Kolor.

Kawałek Polski 14.03.2022

Kawałek Polski w poniedziałki o 21:00 na 103 FM. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 14.03.2022

Zmiany klimatu. W jaki sposób wpływają na nasze życie już dzisiaj? Odpowiedź w EKOsferze.

Pełna kultura 13.03.2022

W najnowszym wydaniu Pełnej kultury zabieramy Was na lodowisko w Pałacu Letnim w Pekinie.

Weekend z Kolorem: Karolina Rudnicka

Floratorium na warszawskim Żoliborzu to miejsce, gdzie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia z roślinami w roli głównej. Jednym z nich jest akcja pod hasłem "Zielony weteran", której celem jest odratowanie uschniętych w warszawskich biurach kwiatów doniczkowych. Poza tym stworzono też strefę relaksu, w której można w otoczeniu tropikalnych roślin korzystać ze światła emitowanego przez lampy medyczne. O misji i pasji do roślin opowiedziała Radiu Kolor Karolina Rudnicka.

Dzień barwny: Marcin Harasimowicz

Akademia Piłkarska Legii Warszawa wraz z Legia Soccer Schools zapraszają dzieci z Ukrainy na darmowe treningi piłkarskie, w ramach akcji #GotowiDoPomocy uchodźcom z Ukrainy”. Pierwsze zajęcia odbędą się 10 i 11 marca, jak powiedział Radiu Kolor Marcin Harasimowicz.

EKOsfera 09.03.2022

O uzupełnianiu poziomu jodu w organizmie opowiedziała Anna Kuncewicz – ekspertka marki Iodica.

Muzyka miasta 08.03.2022

Muzyka miasta na 103 FM we wtorki o 21:00. Zaprasza Paweł Worobiej.

Kawałek Polski 07.03.2022

Kawałek Polski w Radiu Kolor. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 07.03.2022

Transformacja energetyczna. Dlaczego jest nam tak bardzo potrzebna i przed jakimi wyzwaniami stoimy? Odpowiedź w EKOsferze.

Dzień barwny: Patryk Michalski

Ukraińskie dzieci starają się być bardzo dzielne - Patryk Michalski, dziennikarz i korespondent wojenny Wirtualnej Polski, opowiedział w Radiu Kolor o tym, jak dzieci probują poradzić sobie z emocjami dotyczącymi wojny.

Pełna kultura 06.03.2022

Czas na podsumowanie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Weekend z Kolorem: „Zwolnieni z Teorii”

„Zwolnieni z Teorii” to olimpiada, dzięki której młodzież może zdobywać praktykę w prowadzeniu projektów i zdobyć międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami. Martyna i Iga, dwie uczennice XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Warszawie, w ramach olimpiady realizują projekt "Kiedy? Gdzie? Jak?", który ma pomóc ich rówieśnikom nauczyć się zarządzać czasem. Jak zauważyły, nikt tego nie uczy w szkole, a umiejętność ta przydaje się w codziennym życiu. 

Tydzień ekspercki: Lansinoh

Pojawienie się dziecka w rodzinie to bardzo duża zmiana. Jak przygotować się fizycznie i psychicznie do nowej życiowej roli? O co należy zadbać i gdzie szukać właściwych porad? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliła Karolina Laskowska - dyplomowana położna, ekspertka marki Lansinoh, w mediach zwana jako Położna Charlotte.

Muzyka miasta 01.03.2022

Muzyka miasta we wtorki o 21:00 w Radiu Kolor. Zaprasza Paweł Worobiej.

Kawałek Polski 28.02.2022

Kawałek Polski na 103 FM. Zaprasza Martyna Wawryło.

Pełna kultura 27.02.2022

Dziś zabieramy was na wycieczkę po Międzynarodowym Ośrodku Narciarskim Yuyang. Ale narty nie będą nam potrzebne, bo zwiedzimy to miejsce w trakcie przejażdżki… ratrakiem.

Antoni Świderek - prezes Fundacji Bez Mamy i Taty

Radio Kolor razem z fundacją "Bez Mamy i Taty" organizuje zbiórkę darów dla uciekających przed wojną na Ukrainie. O akcji opowiedział Antoni Świderek - prezes fundacji.

dr Monika Kacprzak, Rzecznik Prasowy Unicef Polska

My pomagamy tu na miejscu, a Unicef działa na terenach objętych wojną. 7,5 mln dzieci w Ukrainie potrzebuje pomocy. Obecne wsparcie obejmuje transport czystej wody oraz pomoc medyczną, higieniczną i edukacyjną dla poszkodowanej przez działania wojenne społeczności. Jak można wesprzeć działania Unicef na terenie Ukrainy i pomóc dzieciom - wyjaśniła dr Monika Kacprzak, Rzecznik Prasowy Unicef Polska.

Tydzień ekspercki: Uzdrovisco

O kosmetykach naturalnych i o ich właściwościach opowiedziała mgr inż. Anna Bukowska – współtwórczyni marki Uzdrovisco.

Biuro piosenek znalezionych 24.02.2022

Marcin Sobesto zaprasza na Biuro piosenek znalezionych.

EKOsfera 23.02.2022

Ślad wodny. Czym jest i jak go ograniczać? Odpowiedź w EKOsferze.

Muzyka miasta 22.02.2022

Muzyka miasta we wtorki o 21:00. Zaprasza Paweł Worobiej.

Kawałek Polski 21.02.2022

Kawałek Polski w poniedziałki o 21:00 Radiu Kolor. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 21.02.2022

Hybrydowe statki i samoloty? Tak może wyglądać transport przyszłości. Więcej w EKOsferze.  

Zacznij z Kolorem: Ewa Waligóra

Naszym gościem była Ewa Waligóra - przewodniczka z wieloletnim doświadczeniem, a poza tym autorka kryminału „Zabójcza Wycieczka” (w którym praca przewodnika też znalazła swoje miejsce w fabule). Porozmawialiśmy o tym jaki przewodnik, to przewodnik idealny, a także jakie miejsca warto zobaczyć w Warszawie, chociaż nie jest to może wcale takie oczywiste. Miłego zwiedzania.

Pełna kultura 20.02.2022

W Pekinie trwają Igrzyska Olimpijskie. W dzisiejszym wydaniu Pełnej kultury przyjrzeliśmy się ceremonii otwarcia, która miała miejsce 4 lutego.

Weekend z Kolorem: Poliksena Artecka

Praca megafonistki ma ogromne znaczenie z punktu widzenia pasażera. Opowiedziała nam o tym Poliksena Artecka, niegdyś megafonistka z Dworca Centralnego, a obecnie studentka Politechniki Warszawskiej i zwrotnicza na stacji Warszawa Główna.

Weekend z Kolorem: Tadeusz Łysiak, Anna Dzieduszycka

Film „Sukienka” Tadeusza Łysiaka jest nominowany do Oscara w kategorii najlepszy krótkometrażowy film aktorski. To praca studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej, która porusza temat samotności, potrzeby miłości, bliskości, siły kobiet. Bohaterka filmu jest osobą niskorosłą, a główną rolę zagrała Anna Dzieduszycka. Przed wylotem do Los Angeles Tadeusz i Ania opowiedzieli nam o pracy na planie i trudnych momentach. 

Zbawienie w pracy: Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk razem T.Love w tym roku świętuje swoje 40-lecie. Z tej okazji zespół wydaje płytę „Hau Hau”, której premiera zaplanowana jest na 22 kwietnia. Taki jubileusz także to dobra okazja, żeby porozmawiać o tym jak robiło się muzykę w czasie wojennym w Polsce, ale i o tym który tekst T.Love zachwalała Agnieszka Osiecka. W studiu Radia Kolor Muniek Staszczyk opowiedział również o trasie koncertowej, gościach i o tym komu w Warszawie wierzyć, jeśli chodzi o muzykę.

Biuro piosenek znalezionych 17.02.2022

Biuro piosenek znalezionych w czwartki o 21:00 w Radiu Kolor. Zaprasza Marcin Sobesto.

W dobrą stronę: Jakub Bąbik

Co ma na celu projekt pt. "Śródmiejskie Mokradła"? Na to pytanie odpowiedział Jakub Bąbik - współautor inicjatywy.

Dzień barwny: Joanna Maja Glensk

Dlaczego kot miauczy? Czy zawsze, kiedy mruczy, jest zadowolony? W Światowym Dniu Kota przyglądamy się kocim zwyczajom i zachowaniom razem z Joanną Mają Glensk, dyplomowaną behawiorystką zwierząt i technikiem weterynarii.

Kolor po godzinach: Piotr Borkowski

O poemacie "W stronę Bacha" w Radiu Kolor opowiadał autor - Piotr Borkowski.

EKOsfera 16.02.2022

Zanieczyszczenie powietrza może wpływać na rozwój tarczycy płodu. Czy kobiety w trakcie ciąży powinny uzupełniać poziom jodu? Między innymi o tym opowiedziała Ewa Surma – wiceprezes zarządu marki Iodica.

Muzyka miasta 15.02.2022

Muzyka miasta na 103 FM. Zaprasza Paweł Worobiej.

Kawałek Polski 14.02.2022

Walentynkowe wydanie Kawałka Polski na 103 FM. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 14.02.2022

Fuzja termojądrowa – kiedy będziemy w stanie ją okiełznać i dlaczego jest to tak ważne dla naszego klimatu? O tym w najnowszym wydaniu EKOsfery.

Pełna kultura 13.02.2022

W dzisiejszym wydaniu Pełnej kultury odwiedzimy Nanluoguxiang w Pekinie, czyli uliczkę z tradycyjną chińską zabudową.

Biuro piosenek znalezionych 10.02.2022

Biuro piosenek znalezionych w czwartki o 21:00. Zaprasza Marcin Sobesto.

Zbawienie w pracy: Magdalena Rogalska

Co zrobić, kiedy dziecko trafia na kwarantannę bądź izolację? Z jakich prawych rozwiązań może skorzystać Opiekun? Jakie przysługują nam prawa i kiedy nie można pobrać dodatkowej opieki nad dzieckiem? Na te pytania w Radiu Kolor odpowiedziała Radca Prawny - mecenas Magdalena Rogalska.

Teoria strun 09.02.2022

Teoria strun w środy o 21:00 na 103 FM. Zaprasza Konrad Czubaj.

Kawałek Polski 07.02.2022

Kawałek Polski na 103 FM w poniedziałki o 21:00. Zaprasza Martyna Wawryło.

Pełna kultura 06.02.2022

Dziś program nastawiony na kulinaria. Poznamy specjały Guiyang - stolicy prowincji Guizhou.

Weekend z Kolorem: Zuzanna Czapska

Za nami ceremonia otwarcia XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, w których debiutuje 23-letnia Zuzanna Czapska – mistrzyni Polski w slalomie i slalomie równoległym. Warszawianka wystartuje w slalomie gigancie 7 lutego oraz w slalomie 9 lutego. 

Biuro piosenek znalezionych 03.02.2022

Biuro piosenek znalezionych na 103 FM. Zaprasza Marcin Sobesto.

Teoria strun 02.02.2022

Teoria strun w środy o 21:00 w Radiu Kolor. Zaprasza Konrad Czubaj.

EKOsfera 02.02.2022

Zbliża się sezon alergiczny. W jaki sposób zminimalizować uporczywe dolegliwości? O tym w EKOsferze.

Muzyka miasta 01.02.2022

Muzyka miasta we wtorki o 21:00 w Radiu Kolor. Zaprasza Paweł Worobiej.

Kawałek Polski 31.01.2022

Kawałek Polski w Radiu Kolor w poniedziałki o 21:00. Zaprasza Martyna Wawryło.

EKOsfera 31.01.2022

W najnowszym wydaniu EKOsfery, Paweł Worobiej opowie o programie „Czyste Powietrze 3.0.”

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 1 [uri] => podcasty [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1653316593 ) )