Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Regulamin

Dodano: 04.04.2017

REGULAMIN KONKURSÓW RADIA KOLOR 103 FM

1. Uczestnik konkursu, poprzez wzięcie w nim udziału wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez organizatora konkursu, tj. Impact Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-536) przy ul. Narbutta 41/43. Organizator przetwarza dane osobowe wyłącznie w ramach przeprowadzanego konkursu oraz w celu wydania ewentualnie przyznanej nagrody. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania bądź usunięcia. W celu usunięcia danych, prosimy o kontakt pod adresem recepcja@radiokolor.pl

2. Każdy z uczestników konkursu ma prawo wglądu w podane dane osobowe, możliwość ich poprawiania lub usunięcia. W tym celu należy skontaktować się z Organizatorem pod adresem e-mail: recepcja@radiokolor.pl.

3. Udział w konkursach organizowanych na antenie Radia Kolor mogą brać jedynie osoby pełnoletnie. 

4. Uczestnik konkursów organizowanych na antenie Radia Kolor może zostać laureatem nagród nie częściej niż raz na 30 dni.

5. Prowadzący konkurs zobowiązany jest do poinformowania laureata o wygranej i udzielenia informacji dotyczącej sposobu odbioru nagrody.

6. Laureat konkursu w celu późniejszej weryfikacji swojej tożsamości udostępnia prowadzącemu konkurs swoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska oraz ewentualnie – numeru telefonu. W przypadku odmowy podania powyższych danych lub podania nieprawdziwych, Radio Kolor ma prawo do anulowania nagród.

7. Radio Kolor nie dostarcza nagród do laureata za pomocą poczty bądź usług kurierskich. Laureat zobowiązany jest do osobistego odbioru nagrody w siedzibie Radia Kolor w Warszawie przy ulicy Narbutta 41/43 w terminie do 14 dni od dnia uzyskania informacji o wygranej. Po tym czasie wygrane nagrody lub zaproszenia nie będą wydawane i zasilą pulę kolejnych konkursów. W wyjątkowych, uzasadnionych sytuacjach, odbiór nagród może być możliwy w późniejszym terminie, lecz wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu takiej możliwości z Radiem Kolor pod numerem telefonu 222 562 522 (recepcja).

8. Nagrody wydawane są w siedzibie Radia Kolor wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00 (wyłączając dni wolne od pracy). 

9. Wygranych nagród i zaproszeń Radio Kolor nie wymienia na inne nagrody rzeczowe lub gotówkę.

10. Jeśli w wygranym zestawie znajduje się bilet z określoną datą wykorzystania (np. zaproszenie do kina), nagrody należy odebrać do dnia i godziny wskazanej na bilecie. Po tym czasie, nagrody nie będą możliwe do odebrania.

11. Odbiór nagród i zaproszeń odbywa się za okazaniem dokumentu tożsamości ze zdjęciem w celu weryfikacji danych laureata. Laureat może odebrać nagrodę wyłącznie osobiście.

12. Niniejszy regulamin ma również nadrzędne zastosowanie w przypadku konkursów posiadających własne, odrębne regulaminy.

13. Powyższy regulamin obowiązuje od 26.11.2018 r. i jest dostępny w siedzibie Radia Kolor (Warszawa, ul. Narbutta 41/43) oraz na stronie www.radiokolor.pl

Podziel się:

netgraf.pl