Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Reklama

Reklama w Radiu Kolor to sprawdzona i wiarygodna szansa na promocję Twojej firmy! Zobacz kto już postawił na 103 FM!


Radio Kolor to jedna z najstarszych rozgłośni radiowych w Warszawie. Pierwsze dźwięki na 103 FM popłynęły w stolicy w styczniu 1993 roku za sprawą Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny. W swojej ponad 20-letniej historii, Radio Kolor zdążyło na stałe wpisać się w stołeczny krajobraz mediów. Nasza stacja to wciąż niezawodne źródło sprawdzonych, lokalnych wiadomości, miksu muzyki pop, soul i R'n'B oraz siła osobowości.

Radio Kolor to także wiarygodny partner biznesowy dla Twojej firmy. Zaufały nam już tysiące firm. Od małych, rodzinnych biznesów, przez instytucje po światowe korporacje. My naprawdę rozumiemy pojęcie "elastyczne podejście do klienta". Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ofertę idealnie skrojoną do potrzeb. Nasi przedstawiciele handlowi z przyjemnością podejmą się pracy na rzecz skutecznej promocji Państwa firmy. Dlaczego warto postawić na reklamę na 103 FM? Podpowiedzą sami zainteresowani - nasi Klienci!

W przypadku zainteresowania reklamą w Radiu Kolor, prosimy o kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 222 562 540 lub mailowo: reklama@radiokolor.pl

Zapraszamy do współpracy,

do usłyszenia na 103 FM!

netgraf.pl