Dlaczego warto zainteresować się tym kierunkiem rozwoju?
Wkroczenie nowych technologii, powszechna cyfryzacja w wielu miejscach pracy, specjalność nie tylko pracowników, ale i coraz większy rozwój sztucznej inteligencji – te wszystkie czynniki sprawiają, że zwiększanie kompetencji jest nieodzowne. Aby nadążać za zmiennym środowiskiem przemysłowym, nastawionym dziś na większą wydajność, precyzję i elastyczność produkcji, warto zapisać się na studia organizacja procesowa i technologie przemysłu 4.0. Efektem nabycia nowych kompetencji jest lepsze odnajdywanie się na stanowisku pracy, co owocuje bardziej skuteczną komunikacją pomiędzy poszczególnymi działami, zwiększenie efektywności i wydajności pracowników, a także własnej.
Czego dowiesz się podczas procesu nauczania?
Podczas 2 semestrów zajęć zdobędziesz przede wszystkim wiedzę i umiejętności z zakresu kompetencji miękkich. Poznasz tajniki skutecznego kierowania zespołem w środowisku ciągłych przemian. Dowiesz się również, w jaki sposób najefektywniej sięgać po narzędzia oraz wdrażać nowe rozwiązania, odpowiadające na wyzwania przemysłu 4.0. Zgłębisz wiedzę na temat procesów optymalizacyjnych, prowadzących do zwiększonej produkcji i wydajności zakładów przemysłowych. Nauczysz się też skutecznie radzić sobie z kryzysami. Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdziesz na stronie internetowej wsb-nlu.edu.pl.
Dla kogo jest przeznaczona ta specjalność?
Studia podyplomowe, które oferuje Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University są przeznaczone dla wszystkich osób, związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi, którym zależy na ciągłym podnoszeniu poziomu kompetencji i wiedzy. Bez wątpienia ukończenie specjalności na WSB NLU pozwoli inżynierom procesów zatrudnionych w różnych przedsiębiorstwach jeszcze skuteczniej optymalizować produkcję. Ponadto studia podyplomowe będą znakomitym rozwiązaniem dla menedżerów średniego i niższego szczebla.
Czym oferta WSB NLU wyróżnia się na rynku?
Jednym z najważniejszych czynników, które wyróżniają ofertę edukacyjną WSB NLU od podobnych ofert, jest zaangażowanie praktyków w proces nauczania. Zajęcia prowadzone pod kierunkiem specjalistów na co dzień powiązanych z procesami produkcyjnymi gwarantują pozyskiwanie wiedzy z pierwszej ręki, popartej zdobytym doświadczeniem. Dlatego też każdy z inżynierów zajmujący się optymalizacją procesów zachodzących w przedsiębiorstwach produkcyjnych, ale też menedżer czy pracownik, powinien zainteresować się możliwością uzyskania praktycznych porad i wskazówek, które wykorzystają w codziennych działaniach.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY