Wydarzyło się coś ważnego?

Nowa „tymczasowa” hala dla kupców z Marywilskiej. Komunikat dla najemców

Po rozmowach przedstawicieli spółki Marywilska 44 z prezydentem warszawy oraz wojewodą mazowieckim pojawił się pomysł nowej „tymczasowej” hali dla zainteresowanych.

W ciągu dnia przedstawiciele spółki Marywilska spotkali się z prezydentem warszawy Rafałem Trzaskowskim oraz wojewodą mazowieckim Mariuszem Frankowskim o czym już wcześniej informowaliśmy.

Dotarło również do nas oficjalne stanowisko przedstawicieli CH Marywilska:

Zgodnie ze złożonymi Państwu deklaracjami Zarząd Spółki w dniu 14 maja 2024 spotkał się z Wojewodą Mazowieckim Mariuszem Frankowskim oraz Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy Rafałem Trzaskowskim. W trakcie spotkania propozycja Spółki Marywilska 44 w zakresie uruchomienia dla zainteresowanych Najemców tymczasowej hali, w której będziecie Państwo mogli kontynuować swoją działalność uzyskała wstępną akceptację ze strony władz Miasta St. Warszawa.

W związku z tym prosimy Państwa o wypełnienie załączonej deklaracji odnośnie potwierdzenia Państwa woli prowadzenia działalności w ramach takiego rozwiązania. Wypełnienie przez Państwa deklaracji pozwoli nam określić wielkość hali i zapewnić miejsca dla tych z Państwa, którzy taką deklarację wypełnią. Deklaracje mogą Państwo odebrać u ochrony Centrum Handlowego Marywilska 44 przy bramie znajdującej się przy przystanku autobusowym lub pobrać w linku zamieszczonym poniżej.

Deklaracje prosimy odesłać do dnia 15.05.2024r. do godziny 20:00 na adres: najem@marywilska44.com

Udostępnij ten artykuł!

Najnowsze podcasty

Daj nam znać!

Coś ciekawego wydarzyło się w Warszawie lub okolicach? 
Warto nagłośnić ciekawą inicjatywę? Może urzędnicy się nie popisali? 

Poinformuj o tym dziennikarzy Radia Kolor! 
Z przyjemnością zajmiemy się Twoim tematem.
W razie potrzeby – gwarantujemy anonimowość.