Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

30 urodziny Radia Kolor - Michał Olszański

Kto był "ojcem" redakcji sportowej w Kolorze? Oczywiście Michał Olszański, który opowiedział o naszych początkach w trakcie urodzinowego programu Koloru.

30 urodziny Radia Kolor - Kasia Sławińska

Kasia to dziś twarz "Faktów TVN". Swoją zawodową karierę zaczynała w Radiu Kolor. Była z nami od samego początku do 1997 roku. 

30 urodziny Radia Kolor - Igor Sokołowski

Igor Sokołowski dziś to poważny pan od newsów w Polsat News. Jednak na początku XXI wieku w Kolorze był nie do końca poważnym prezenterem... ;)

30 urodziny Radia Kolor - Agnieszka Gozdyra

Agnieszka to prawdziwy długodystansowiec! Była z nami w latach 1994-2005. W dniu naszych 30 urodzin ponownie odwiedziła studio Radia Kolor.

30 urodziny Radia Kolor - Marcin Szewczyk

Marcin Szewczyk był z nami w latach 1997-2005. I m.in. współprowadził poranek z Tomkiem Bryczkiem. Jak wspomina te czasy?

27. urodziny - Alek Rogoziński

Alek ubarwiał wieczory słuchaczy Radia Kolor w latach 1999-2008. Z pracy w Kolorze wyniósł wiele cennych wspomnień i... przepis na sałatkę!

27. urodziny Radia Kolor - Daniel Wydrych

Daniel Wydrych to dziś poważny redaktor Programu 1. Polskiego Radia. Natomiast w Radiu Kolor w latach 2000-2002 na brak przygód nie narzekał, co opowiedział w trakcie naszego specjalnego programu.

27. urodziny Radia Kolor - Filip Sokorski

Od reportera do serwisanta – tak wyglądała droga Filipa Sokorskiego w Radiu Kolor. Dzisiaj powrócił do kolorowego studia i zdradził przepis na idealnego reportera.

27. urodziny Radia Kolor - Martyna Aftyka

Martyna Aftyka swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w Radiu Kolor. Dzisiaj fonię zmieniła na wizję. W jaki sposób dostała się do radia i jak kiedyś wyglądała praca reportera?   

27. urodziny Radia Kolor - Rafał Witkowski

Dla radiowca nie ma regularnych godzin pracy. Jesteśmy dla Was przez 24 godziny na dobę. A potwierdził to Rafał Witkowski, który spędził w Radiu Kolor niejedną noc.

27. urodziny Radia Kolor - Michał Pierzchała

Michał Pierzchała był m.in. szefem newsroomu Radia Kolor ponad 10 lat temu. Postanowiliśmy go zapytać o wspomnienia z tamtych lat i sprawdzić, jak dziś czyta serwisy informacyjne... ;)

26. urodziny Radia Kolor - Grzegorz Brzozowicz

Gościem Konrada Czubaja był Grzegorz Brzozowicz - jeden z założycieli Radia Kolor i pierwszy szef muzyczny stacji. Jak wspomina początki Radia Kolor? Jakie były największe wyzwania dla nowej stacji radiowej na warszawskim rynku?

Sprawy Warszawy: Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski

Gośćmi urodzinowego wydania Spraw Warszawy byli Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski. Posłuchaj jak wspominają pracę w Radiu Kolor. 

26. urodziny Radia Kolor - Max Cegielski

Jest pisarzem, prezenterem radiowym i telewizyjnym, podróżnikiem i animatorem kultury. Uważa, że gdyby nie Radio Kolor prawdopodobnie nigdy nie pracowałby w mediach. Jak dzisiaj wspomina swoją przygodę z Kolorem? Kolejnym gościem Konrada Czubaja był Max Cegielski. 

26. urodziny Radia Kolor - Daniel Matolicz

W Radiu Kolor zaczynał swoją radiową przygodę dwadzieścia dwa lata temu jako reporter. Jak potoczyła się jego kariera zawodowa? Jak wspomina swój czas w Kolorze? Posłuchaj rozmowy Konrada Czubaja z Danielem Matoliczem. 

26. urodziny Radia Kolor - Igor Sokołowski

Dzisiaj w TVN24, kiedyś Igor Sokołowski przez kilka lat był znany wszystkim słuchaczom Radia Kolor. Z nieskrywaną tęsknotą wspominał dzisiaj swoją pracę w radiu. Posłuchaj, co najbardziej utkwiło mu w pamięci.

26. urodziny Radia Kolor - Robert Więckowski

Wiadomości potrafił recytować nawet z pamięci. Dlaczego historia jego pracy w Radiu Kolor jest taka ciekawa? Naszym kolejnym gościem był Robert Więckowski. 

26. urodziny Radia Kolor - Mariusz Abramowicz

W Radiu Kolor pracował w 1999 roku. Obecnie prowadzi programy informacyjne w Polsat News. Mimo upływu dwudziestu lat cały czas dobrze wspomina swoją obecność w Kolorze. Co najbardziej utkwiło w pamięci Mariusza Abramowicza? 

26. urodziny Radia Kolor - Hubert Urbański

Dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych, kiedyś prowadził audycję w Radiu Kolor. Posłuchaj jakie wspomnienia z Kolorem ma Hubert Urbański!

26. urodziny Radia Kolor - Anna Lassota

Kto odpowiadał za kontakt ze słuchaczami na początku funkcjonowania Radia Kolor? Posłuchaj urodzinowego wywiadu z Anną Lassotą - niegdysiejszą szefową "działu kontaktu ze słuchaczami".

26. urodziny Radia Kolor - Piotr "Makak" Szarłacki

Jedna z najbardziej wyrazistych osobowości polskiego eteru to także były pracownik Radia Kolor. Makaka dziś usłyszycie w Antyradiu, a jak wyglądały jego początki na 103 FM? Zdradził to Ali i Dunowi.

26. urodziny Radia Kolor - Tomasz Bryczek

Jak kiedyś wyglądały poranki w Radiu Kolor? Ala i Duno zapytali o to Tomasza Bryczka, który był z nami w latach 2004-2005.

Wojciech Mann na 26. urodziny Radia Kolor

Dlaczego Kolor był wyjątkowy, kto miał IQ 160, kto kogo gryzł i co gryzło na antenie, opowiedział po 26 latach Wojciech Mann - "ojciec założyciel" Radia Kolor.

Rozmawiał Konrad Czubaj.

25. urodziny Radia Kolor - Michał Olszański

Kiedy w Kolorze mówimy o sporcie... To tylko na najwyższym poziomie. I tym głosem! Michał Olszański - legenda dziennikarstwa sportowego - też zaczynał w Radiu Kolor.

25. urodziny Radia Kolor - Beata Pawlikowska

Najsłynniejsza polska blondynka, nieustraszona podróżniczka obdarzona niezwykle pogodnym głosem także czarowała nim na 103 FM! Beata Pawlikowska także była niegdyś częścią Radia Kolor.

25. urodziny Radia Kolor - Jacek Czarnecki

Jeden z najlepszych polskich reporterów także był związany z Radiem Kolor. Mało tego, przeprowadził u nas pionierską relację! Jaką? Posłuchajcie wspomnień Jacka Czarneckiego, dziś reportera Radia Zet.

25. urodziny Radia Kolor - Alicja Resich-Modlińska

Pierwsza dama polskiego wywiadu także była częścią Radia Kolor. Oto barwne wspomnienia Alicji Resich-Modlińskiej.

25. urodziny Radia Kolor - Agnieszka Gozdyra

Jedna z najbardziej wyrazistych polskich dziennikarek do Radia Kolor trafiła... z ulicy! Posłuchajcie o początkach dziennikarskiej kariery Agnieszki Gozdyry!

25. urodziny Radia Kolor - Beata Sadowska

Swoje pierwsze dziennikarskie szlify Beata Sadowska zdobywała w Radiu Kolor! Posłuchajcie, jak wspomina te czasy.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Marcin Święcicki

O Warszawie z lat 90. rozmawialiśmy w Sprawach Warszawy z Marcinem Święcickim, prezydentem stolicy w latach 1994-1999.

25. urodziny Radia Kolor - Krzysztof Materna

Krzysztof Materna odwiedził nas, by opowiedzieć o magii tamtych dni. Jak powstało Radio Kolor? W czym było genialne, a czego mu brakowało? Posłuchajcie wspomnień, którymi jeden z naszych "ojców" podzielił się w rozmowie z Łukaszem Sudą.

25. urodziny Radia Kolor - Wojciech Mann

Wojciech Mann, jeden ze współzałożycieli Radia Kolor wspomina atmosferę sprzed 25 lat!

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 1 [uri] => podcasty [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( [grupa] => 17 ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1696040050 ) )