Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

fot. artykuł sponsorowany

Opieka nad starszymi osobami w Niemczech

Dodano: 2022-01-18 13:37:08

Nie można zaprzeczyć, że opieka osobom starszym w Niemczech jest właściwie zapewniona. Państwo zapewnia dodatki finansowe, miejsca w domach pomocy społecznej oraz usługi pielęgniarskie. Jednak nawet te liczne środki pomocy nie zapewniają zawsze odpowiadające rodzinie rozwiązanie.

fot. artykuł sponsorowany

Personalizowana kartka na Dzień Babci i Dziadka

Dodano: 2022-01-13 12:48:37

Dni 21 i 22 stycznia to dla wielu osób bardzo ważne święta. Seniorzy rodów obchodzą Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jak uhonorować to istotne wydarzenie?

fot. artykuł sponsorowany

5 sposobów na upiększenie własnego akwarium

Dodano: 2022-01-05 16:01:01

Każdy akwarysta chce, żeby jego akwarium było zdrowe i dobrze wyglądało. Tak jak na pierwszą sprawę możemy znaleźć jednoznaczne zasady pielęgnacji podwodnych środowisk, tak już przy drugiej jest to często kwestia subiektywna.

fot. artykuł sponsorowany

Plecionka wiedeńska - gorący trend w aranżacji wnętrz

Dodano: 2021-12-30 13:41:32

Aranżacja wnętrz z pewnością nie jest najprostszym zadaniem. Często w tym celu zasięgamy porady wielu ekspertów lub samodzielnie przeglądamy strony z inspiracjami. Okazuje się, że trendy wnętrzarskie co roku się zmieniają. Co więcej należy uwzględnić również rodzaj przestrzeni jakim się dysponuje, a w szczególności jej wymiary. Małe i ciasne wnętrza można optycznie powiększyć, zaś duże i przestronne zaaranżować tak, by sprawiały wrażenie harmonijnego porządku. Jednym z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz, który przez wiele lat utrzymuje się na topie jest plecionka wiedeńska. Co warto o niej wiedzieć?

Co warto wiedzieć o depilacji bikini?

Dodano: 2021-12-30 11:42:08

Depilacja laserowa bikini to remedium na konieczność ciągłego golenia się z użyciem maszynki i zmagania się z podrażnieniami delikatnej skóry tej strefy. Co warto wiedzieć o depilacji laserowej, przeprowadzanej w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym?

fot. artykuł sponsorowany

3 rzeczy, które uczynią Twój trening bardziej efektywnym

Dodano: 2021-12-30 11:32:16

Zależy Ci na sylwetce jak z okładki magazynu dla kulturystów? Dieta i ćwiczenia na siłowni to podstawa, ale jeśli chcesz osiągnąć zadowalające efekty w jak najkrótszym czasie, powinieneś też sięgnąć po inne rozwiązania. Zobacz, jakie!

fot. artykuł sponsorowany

Co jest ważniejsze podczas odchudzania - dieta czy ćwiczenia?

Dodano: 2021-12-28 21:54:54

Motywacja do zgubienia kilogramów przychodzi do nas z różnych stron. Czasami jest to motywacja wewnętrzna – chcemy coś zmienić dla siebie, dla lepszego samopoczucia i zdrowia. Z drugiej strony, możemy czasami usłyszeć od lekarza, że to ostatni dzwonek do tego, by zadbać o swoje zdrowie. Jeszcze innym powodem, dla którego rozpoczynamy walkę z kilogramami, jest niepochlebny komentarz bliskiej osoby. Choć tak naprawdę to właśnie motywacja wewnętrzna powinna kierować nas ku zmianie nawyków żywieniowych i zwiększenia aktywności, to jednak każdy powód jest dobry, by zacząć świadomie dbać o siebie. Od czego zacząć i co jest ważniejsze, dieta czy trening?

fot. artykuł sponsorowany

Który skup aut wybrać w Warszawie?

Dodano: 2021-12-28 21:49:50

Skupy aut cieszą się coraz większą popularnością. Jest to spowodowane tym, iż kierowcy bez większych trudności mogą sprzedać użytkowany samochód i otrzymać za niego godziwe pieniądze. Wszystko odbywa się w komfortowej atmosferze, a środki są wypłacane od ręki (gotówką lub przelewem). Zainteresowani nie muszą dostarczać szeregu zbędnych dokumentów - wystarczy kilka podstawowych, aby transakcja została zakończona wielkim sukcesem.

fot. artykuł sponsorowany

Koszty zakupu mieszkania – ile wynoszą?

Dodano: 2021-12-27 13:16:41

Taksa notarialna, opłata skarbowa za wpis do księgi wieczystej i podatek od czynności cywilnoprawnych – to dodatkowe koszty, które pojawiają się przy zakupie mieszkania. Sprawdź, ile zapłacisz, planując zakup mieszkania o wartości 450 000 zł.

fot. artykuł sponsorowany

Kurs dla opiekunki w Niemczech: czy warto?

Dodano: 2021-12-22 13:37:28

Praca w Niemczech w opiece nie jest prosta. Od opiekunek wymaga się nie tylko określonych cech charakteru (na przykład empatii i cierpliwości), ale też wiedzy z zakresu opieki nad osobami starszymi. Dlatego wiele z nich decyduje się na udział w kursie dla opiekunek seniorów. Sprawdź, czy warto wybrać się na tego typu szkolenie i na co zwracać uwagę przy jego wyborze.

netgraf.pl