Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Polecamy

Jak pozbyć się trądziku? Poznaj skuteczne sposoby?

Dodano: 2023-09-25 21:28:27

Trądzik pospolity to jedna z najczęstszych chorób skóry, która dotyka głównie osoby młode. Nie oznacza to jednak, że osoby po 25. roku życia nie mogą na nią zachorować. Ostatnimi czasy coraz częściej mówi się o trądziku wieku dorosłego. Ma on charakter przewlekły i prowadzi do powstania trudnych do usunięcia blizn i plam. Jak pozbyć się trądziku pospolitego? Podpowiadamy!

Magia mleczka do ciała - sekretu pięknej skóry

Dodano: 2023-09-25 21:20:35

Mleczka do ciała odgrywają kluczową rolę w pielęgnacji skóry, stanowiąc prawdziwy sekret pięknej i zdrowej cery. To produkty, które dostarczają nie tylko intensywnego nawilżenia, ale także składników odżywczych niezbędnych do utrzymania skóry w doskonałej kondycji. W niniejszym artykule odkryjemy, dlaczego mleczka do ciała są tak ważne w codziennej pielęgnacji skóry i jak wybrać odpowiedni produkt, który spełni nasze oczekiwania.

fot. materiały prasowe

Oktoberfest w Elektrowni Powiśle!

Dodano: 2023-09-22 20:32:42

To już kolejna edycja Oktoberfest w Elektrowni Powiśle! Hektolitry różnego typu napojów, dobra muzyka oraz bawarska atmosfera - to tylko niektóre atrakcje, które przygotowała dla Was Elektrownia Powiśle!

fot. materiały prasowe

Pożegnajmy lato od zmierzchu do świtu

Dodano: 2023-09-22 12:22:29

Na zakończenie lata w Przystani Warszawa odbędzie się całodniowy festiwal podsumowujący aktywny letni sezon nad rzeką.

fot. materiały promocyjne

XVII edycja Konferencji Warsaw Model United Nations

Dodano: 2023-09-22 12:04:08

Warsaw Model United Nations (WawMUN) to inicjatywa, której celem jest wielotematyczna edukacja młodzieży poprzez symulację obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych. Konferencja ma charakter międzynarodowy i odbywa się w języku angielskim.

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Co to jest wartość rynkowa nieruchomości?

Dodano: 2023-09-21 09:48:33

Wartość rynkowa nieruchomości to cena, za jaką nieruchomość mogłaby zostać sprzedana w otwartym i konkurencyjnym rynku, gdyby obie strony transakcji były zainteresowane jej sfinalizowaniem, były należycie poinformowane o wszystkich istotnych aspektach i nie były zmuszone do dokonania transakcji. Wartość rynkowa jest teoretycznym pojęciem i często jest określana za pomocą różnych metod oceny nieruchomości.

MATERIAŁ SPONSOROWANY

iPhone 15 Pro - pierwszy iPhone o tytanowej konstrukcji

Dodano: 2023-09-21 09:42:35

iPhone 15 Pro działający na iOS 17 wyposażony jest w układy scalone stworzone w technologii 3 nm o innowacyjnej nazwie – A17 Pro. Model iPhona dostępny jest w czterech kolorach - tytan naturalny, tytan błękitny, tytan biały, tytan czarny. Co ciekawe - nazwa tytan zobowiązuje gdyż iPhone 15 Pro jest pierwszym iPhone'm, którego konstrukcja wykonana jest z tytanu klasy lotniczej. Rozbudowana pojemność iPhone 15 Pro z 128GB, 256GB, 512GB została doładowana 1TB. iPhone 15 Pro oraz iPhone 15 Pro Max to dwa najnowsze modele, które doczekały się wielu nowych funkcji a mimo to, ich cena nie uległa zmianie.

Czym się kierować przy wyborze konta bankowego?

Dodano: 2023-09-20 13:38:23

Konta osobiste znaleźć można w każdym banku komercyjnym. W natłoku ofert trudno jest zdecydować się na tę jedną instytucję i jeden rachunek. Na co zwrócić uwagę przy wyborze konta osobistego? Jak szukać promocji bankowych?

Jak przygotować rozliczenie dochodów z zagranicy? Jak wygląda PIT 36 ZG?

Dodano: 2023-09-19 12:56:34

Pracowałeś za granicą? Planujesz rozliczyć dochody w Polsce? Pamiętaj, że obowiązują cię szczególne przepisy dotyczące osób rozliczających dochody osiągnięte za granicą. Nie wystarczy tutaj jedynie tradycyjny PIT 36. Niezbędny jest załącznik ZG i wybór odpowiedniej formy opodatkowania.

Współwłaściciel pojazdu - kiedy, jak i dlaczego warto go dopisać?

Dodano: 2023-09-19 09:51:09

Pojazd może posiadać jednego właściciela, ale może też należeć do kilku osób jednocześnie. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniu jakim jest "współwłaściciel pojazdu". Proces rejestracji może wydawać się skomplikowany, ale w praktyce okazuje się, że z systemem rejestracji można się sprawnie poruszać.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => list [_uri:protected] => polecamy [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 1 [uri] => polecamy [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^polecamy(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1695855567 ) )